Міжнародний мовний центр VLS успішно працює з 2000 року. Наша місія – допомогти вивчити іноземні мови дітям та дорослим. У кожного з наших учнів своя мета. Хтось планує навчатися за кордоном у кращих університетах, хтось опановує мови для бізнес-спілкування чи подорожей. Ми допоможемо реалізувати ваші плани!

Пишаємось, що VLS – єдиний у регіоні офіційний партнер Британської Ради. Саме до наc приїздять кембриджські екзаменатори й наші слухачі складають міжнародні іспити з англійської мови IELTS у Вінниці. Наші викладачі готують до іспиту за всіма напрямами: Reading, Listening, Writing, Speaking, Graphs, спеціальна лексика.

Ми гарантуємо результат. Підтверджуємо це сертифікатами IELTS із середнім балом 6-8 та відгуками наших учнів та їхніх батьків!

Одна із наших стратегічних цілей – допомогти учням вступити до омріяних навчальних закладів за кордон. Саме тому ми маємо партнерські договори з кращими університетами Європи в Нідерландах, Польщі, Австрії.

Повний супровід це:

–   Підготовка до міжнародного іспиту з англійської мови IELTS та складання його у Вінниці на базі VLS.

–   Ознайомчі сесії для майбутніх студентів та їхніх батьків. Саме під час них можна заздалегідь познайомитись із навчальним закладом, викладачами, поспілкуватись із студентами та дізнатися більше про побутові умови проживання й навчання.

–   Допомога з оформленням документів та переїздом дитини на навчання.

Ми піклуємося про дружню атмосферу та комфортні умови навчання.

Прогресивні методики від кращих викладачів міста, сучасні підходи до навчання в поєднанні з наполегливістю учнів дають результат! Утім, приходьте! Переконайтеся самі!