Наші послуги

  1. Професійна консультація. Порівняння університетів, їх програм, підбір відповідних університетів і факультетів. Консультація щодо вступу в обрані університети. Ведення переговорів із навчальним закладом. Підбір навчальних закладів орієнтуючись на Ваші побажання та можливості з урахуванням шансів на вступ (наприклад, якщо у Вас поганий середній бал, то Ви не можете розраховувати на найбільш рейтингові ВНЗ).
  2. Оформлення документівУзгодження з кожним університетом пакету документів. Переклади, нострифікація, апостилізація документів .
  3. Заповнення анкет в університети, на англійській мові в електронному та/або паперовому вигляді.
  4. Подання документів до приймальної комісії університету.
  5. Ведення листування з університетом, своєчасно реагуємо, якщо потрібно надати додаткові документи. 
  6.  Консультаційна допомога з пошуком житла.
  7. Консультаційна допомога з підготовки документів для студентської візи.
  8.  Інформаційна підтримка стосовно відкриття рахунку, оплати за навчання.

Наші партнери

VLS офіційно співпрацює з кращими університетами в Європі. Ми забезпечуємо повну підтримку вступу на омріяну спеціальність: вивчення мови, отримання сертифікату, оформлення та подання документів.

Hanze University of Applied Sciences

Університет прикладних наук Ханзе (Hanze UAS) у місті Гронінген є найбільшим університетом прикладних наук у північних Нідерландах. Hanze UAS пропонує програми як для бакалаврів, так і для магістрів у багатьох галузях, таких як мистецтво, бізнес, комунікації, інженерні спеціальності та охорона здоров’я.

Stenden University of Applied Sciences

Заснований у 1987 році. Два головні кампуси розташовані в Нідерландах у містах Леуварден і Єммен. Інші кампуси університету розташовані в Гронінгені, Меппел, Ассені та за межами країни: у Південній Африці, Катарі, Таїланді та Індонезії. Близько 11000 студентів щорічно навчаються в Stenden University of Applied Sciences. Він є одним із найбільших державних університетів, акредитованих державною системою освіти Нідерландів.

Віденський університет економіки та бізнесу

Віденський університет економіки та бізнесу є найбільшим університетом у Європі та Австрії, який займається підготовкою фахівців у бізнесі й економіці. Університет входить до Топ-50 найкращих шкіл бізнесу (займає 16 місце в рейтингу програм MBA) згідно з рейтингом Financial Times.Університетський кампус складається з чотирьох корпусів, розташований недалеко від центру міста. Усі корпуси й аудиторії обладнані за останнім словом техніки. Тут проходять наукові конференції та симпозіуми. Бібліотека університету вважається найбільшою бібліотекою у сфері економіки в Австрії.

BFI

Один із кращих університетів Австрії, який пропонує різні програми навчання. Програми навчання англійською: бакалавр / магістр: управління персоналом; банки і фінанси; управління фінансами; магістратура: європейська економіка, міжнародна діяльність, логістика, управління активами.

Fachhochschule Wiener Neustadt

Заснований у 1994 році, вважається одним із кращих серед університетів прикладних наук в Австрії. У даний час близько 3600 студентів навчається на бакалаврських та магістерських програмах в одному з чотирьох кампусів: Вінер-Нойштадт, Визельбург, Тульні, Рудольфінерхаус, Відень. Більше 10000 випускників FHWN з успіхом використовують знання та навички, отримані тут, в австрійських і міжнародних компаніях.

Vienna University of Technology

Публічний університет, розташований у Відні, Австрія. Офіційною датою заснування закладу є 6 листопада 1815 року. Заснував університет австрієць Франц Йосиф II, який у той час займав імператорський престол. У 2005 році TU Wien зайняв 32-у позицію в рейтингу кращих технічних ВНЗ світу, а також 8-у позицію серед європейських університетів. У 2015 році потрапив до сотні кращих університетів світу за даними відразу двох авторитетних рейтингів – QS і THE. Основною спеціалізацією Технічного університету Відня є підготовка фахівців в інженерних та природничих галузях.

Університет "IMC" у Кремс

Один із найсучасніших міжнародних університетів прикладних наук в Австрії, пропонує освітні програми бакалаврату та магістратури в галузі економіки, цифровізації та технологій, охорони здоров’я та наук про життя. Пропонують: • Передача практичних знань • Поєднання інтернаціональності, навчання, досліджень й економіки; • 27 освітніх програм бакалаврату та магістратури, 12 з яких виключно англійською мовою; • 3 000 студентів, 15% з яких прибули з 50 різних країн; • 140 університетів-партнерів по всьому світу; • 98% затребуваних випускників на ринку праці.

Collegium Civitas

Недержавний навчальний заклад, історія якого нерозривно пов’язана з Польською Академією Наук. Тоді, у 1997 році, учені з цього найавторитетнішого в Польщі осередку створили власний навчальний заклад. Будувався він перш за все на основі якісного викладацького складу – невід’ємної частини успішного навчання. Правильно сформовані методичні засади навчання, розумний підбір спеціальностей, що представлені в Колегіумі, а також неодмінно висока якість навчання зробили Університет Сівітас авторитетним навчальним закладом європейського рівня.