Poland, Collegium Civitas

Ознайомчу сесію до Варшави було поєднано зі здачею IELTS Academic 

Netherlands, Hanze UAS

Netherlands, Hanze UAS

Слухачі VLS у період з 17 по 20 жовтня 2019 року відвідали закриту презентацію університету у місті Wiener Neustadt (Österreich). Аплікантам була продемонстрована навчально-технічна база, проведена екскурсія по навчальним корпусах. Група мала можливість поспілкуватися із студентами, побачити їх в режимі реального навчального процесу, відвідати сучасну бібліотеку

Програма була надзвичайно насиченою. Із запланованого було відвідано економічний університет Австрії у місті Відень. Футуристичний дизайн, найсучасніший підхід до навчальної програми, нікого не залишили байдужим. Наостанок група мала змогу побачити найстаріший німецькомовний ВУЗ Австрії у самому її сердці. Кожен куточок дихає історією. У старій бібліотеці ніби із книг про Гаррі Поттера, навчається екстремально сучасна молодь. Поєднання традицій і сучасного підходу до навчання – є візитівкою цього ВУЗу.

Характерною особливістю подорожі, було повне занурення у реальне життя австрійців. Ми подорожували електричками та метро. Купували самі квитки, домовлялися з таксистами. Не боялися просити допомоги та спілкуватися із людьми на вулиці. Ходили не лише туристичними доріжками, відвідували не лише найвідоміші місця. Почувалися майже як вдома. 

Три незабутніх дні. Наступного разу приєднуйтесь до слухачів міжнародного мовного центру VLS та отримуйте лише позитивні емоції!

Ознайомча сесія у Відні

Віденський університет економіки і бізнесу WU та Університет прикладних наук BFI (DIE FACHHOCHSCHULE DES BFI WIEN)

Ознайомчі сесії у Нідерландах

Ознайомчі сесії у Польщі