Новини Новини VLS

Хочеш високий бал IELTS? Тобі до нас!

Чергова порція перемог слухачів VLS! Цього разу найскладніший іспит з англійської успішно склали:

– Анастасія Куца, школа-гімназія №1, Listening 7.5  Reading 8.5  Writing 6.5  Speaking 7.5  Total 7.5

– Анастасія Мазур, школа-гімназія №1, Listening 7.0  Reading 8.0  Writing 6.0  Speaking 6.0  Total 7.0

– Елизавета Сачук, школа-гімназія №1, Listening 8.0  Reading 7.0  Writing 5.5  Speaking 6.0  Total 6.5

– Мельник Катерина, школа-гімназія №1, Listening 6.0  Reading 7.5  Writing 6.0  Speaking 7.5  Total 7.0

– Ганна Іванова, фізико-математична гімназія №17, Listening 6.0  Reading 5.5  Writing 5.5  Speaking 7.0  Total 7.0

Усіх слухачів підготував Руслан Вікторович Тимошенко, графіки – Юлія Олександрівна Тимошенко, Оксана Вікторівна Саулко, Анатолій Володимирович Штифурак.

Вітаємо випускників із гідними результатами! Так тримати!!

Новини Новини VLS Новини партнерів

Крутий англомовний відпочинок у Болгарії! Запрошуємо!

Запрошуємо відпочити в одному з кращих болгарських молодіжних таборів «Лонгоза»

Заїзд 2.07.2019-15.07.2019 року

укрвізаwww.ukrviza.vn.uaтел: +380685809381

600 річчя 50, оф. 90

e-mail:on-book@ukr.net

logo1www.vls-school.com.uae-mail: vls.vinnytsia@gmail.com

тел: +380672080044

Міжнародний лінгвістичний центр VLS разом з турагентcтвом «Укрвіза» запрошує відпочити в єдиній англомовній зміні болгарського табору. Пропонуємо Вам яскраву програму відпочинку на березі моря в поєднанні із цілодобовим спілкуванням англійською. Ми забезпечуємо щоденне навчання в малих групах з носієм мови. Дітей чекає  не тільки розважальна програма, а найцікавіші уроки!  Чудова анімаційна програма.

Літо потрібно провести з користю! І це Вам вдасться зробити, приєднавшись до нашої веселої та професійної компанії.

Наші переваги:

Розміщення в 25 км. південніше морської столиці Болгарії – міста Варна, в унікальному природному  середовищі, перша лінія моря.

Інфраструктура.  Поєднання морського, лісового і гірського клімату. Ресторан, снек-бар, кондитерська, бібліотека з електронним салоном, інтернет клуб, музичний салон  і великий зал для танців, фітнес-зал, боулінг зал, столи для настільного тенісу  та медичний пункт. Працюють спортивні та СПА центри. На території є чудовий парк з ботанічними куточками, еко-стежками та альтанками.

Проживання: в комфортабельних сучасних номерах- 4/5 місць. Кожен номер має односпальні ліжка, письмові столи, шафи, окремий сан вузол та ванну кімнату. Всі меблі в гарному стані.

Безпека: Цілодобова охорона, відео камери, рятувальники на пляжах та біля басейну.

Харчування: All inclusive-light – 4-ч разове харчування: сніданок, полуденок, обід, вечеря.

Вартість  11 ночей/13 днів -505 євро                           14 ночей/15 днів-555 євро

У вартість входить: проїзд, проживання, харчування, страхування.

Ціни вказані для молоді до 18 років (для старших перерахуємо ціну)

Поїхали з нами!

Новини Новини VLS

Наші – знову перші!

В лютому відбулась обласна олімпіада з англійської мови (3 етап). І знову учні нашого центру – серед призерів!

Вітаємо:

1) Скришевський Сергій, 11 клас, школа-гімназія №1 – 1 місце
2) Вознюк Наталя, 11 клас, школа-гімназія №2 – 1 місце
3) Монастирська Марина, 11 клас, школа-гімназія №1 – 1 місце
4) Шостак Вікторія, 11 клас, школа-гімназія №1 – 2 місце
5) Нестеренко Єлизавета, 11 клас, школа-гімназія № 23 – 3 місце
6) Кривонос Дар*я, 9  клас,  школа-гімназія №1 – 2 місце
Так тримати!!

Новини Новини VLS Новини партнерів

Віденські пригоди з VLS!

Центр VLS запрошує поринути у Віденські пригоди!

З  19 по 22 червня ви зможете не тільки насолодитись однією з кращих столиць Європи, а й відвідати провідні університети!

Поєднайте приємне з корисним!

Виїзд 19.06

1 день – 5.00 – виїзд від магазину Грош (600 річчя).

Переїзд в Берегово, поселення в готель Жайворонок (м.Берегово). Відвідування купалень, вечеря (дод.оплата)

2 день – В 5:00 виїзд у Відень.

13:30 початок пішохідої екскурсії  по історичному центру Відня. Ця прогулянка пропонує Вам ознайомитися з основними пам’ятками та історією міста, побачити самі елегантні і фешенебельні вулиці Відня, прекрасний собор Св.Штефана – один з найбільш витончених соборів в центральній Європі, руїни римської епохи, палац Хофбург (Хофбург) – колишню зимову резиденцію династії Габсбургів, та ще багато цікавого. Вільний час. В 22:00 виїзд в готель. Ночівля.

3 день – Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Відвідування кращих університетів Відня.

Переїзд в Шенбрунн. Палац Шенбрунн є, мабуть, найвідомішою і найбільш відвідуваною пам’яткою у Відні. Дивлячись на фотографії, важко уявити собі величезні розміри палацу. Сьогодні це більше 1440 різних кімнат і приміщень. Основний етап будівництва резиденції в її нинішньому вигляді був завершений в 1712 році. Головним взірцем для архітекторів став чудовий Версаль. Внутрішні інтер’єри палацу, декоровані золотими прикрасами, вражають ще більше ніж зовнішній вигляд королівського замку. Імператорські сади з фонтанами, статуї і лабіринти, тераси і стежки для прогулянок, створюють дивовижний за красою ландшафт місцевості. Вхідні квитки оплачуються додатково.

18:00 виїзд з Відня. Переїзд на територію Угорщини. Ночівля за Будапештом (приблизно 450 км від Відня, м. Мішкольц)

4 день – Сніданок. Відвідування купален Мішкольц – Тапольце. (квитки додатково)

Виїзд на Україну.

Вартість: 170 евро

У вартості : проживання, медичне страхування, автобусний проїзд по програмі, сніданки

У вартість не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, проїзд у громадському транспорті.

Група формується до 20.03.2019 року. До вказаного терміну необхідно здати аванс в еквіваленті 100 євро.

Додаткова інформація: +380672080044 «VLS»;

+380952825555 «Укрвіза»