Новини Новини VLS

Наші учні знову здали IELTS на відмінно!

Найскладніший в світі іспит з англійської мови IELTS відкриває двері до багатьох можливостей. Насамперед – навчання та працевлаштування у всьому світі. Наша школа VLS пишається черговими досягненнями наших учнів та викладачів. Адже нещодавно вони знову продемонстрували прекрасний результат на іспиті. Отож, знайомтесь з нашими розумахами:

– Стукан Дар*я, школа-гімназія №1: Listening-8.5, Reading-7.5, Writing-6.0, Speaking-7.5. TOTAL AVERAGE 7.5

– Волос Дар*я, Донецький Національний Університет ім. В. Стуса, 2 курс: Listening-8.5, Reading-7.5, Writing-6.5, Speaking-6.5.TOTAL AVERAGE – 7.5

– Тютюник Дар*я, школа-гімназія №1: Listening-6.5, Reading-6.5, Writing-6.o, Speaking-6.0. TOAL AVARAGE – 6.5

– Венгер Даниїл, школа-гімназія №1: Listening-6.0, Reading-5.5, Writing-5.5, Speaking-6.0. TOTAL AVERAGE 6

Всіх слухачів підготували наші професіонали Тимошенко Руслан Вікторович, графіки – Саулко Оксана Вікторівна та Тимошенко Юлія Олександрівна

Без рубрики Новини Новини партнерів

24 січня відбудеться презентація найкращого університету Північної Європи HANZE у Вінниці!

1

Останнім часом все більше випускників віддають перевагу закордонним вищим навчальним закладам. Українців вони приваблюють високим рівнем   освіти, практичними підходами до навчання та широкими можливостями працевлаштування.

Протягом 17 років з легкої руки VLS вінницькі школярі   їдуть отримувати професію у найбільший ВНЗ Північної Європи –  голландський університет HANZE.

Запрошуємо познайомитись із цим навчальним закладом ближче!

24 січня  2019 року в конференц-залі  VLS відбудеться презентація Університету прикладних наук Ханзе, м. Гронінген. Її проводить старший викладач, лектор, доктор наук Марк Т. Кіренс. Ви з перших вуст зможете дізнатись про усі переваги навчання в Нідерландах, умови вступу, курси та факультети, побут студентів, подальше працевлаштування та перспективи.

Презентація Ханзе від одного з кращих професорів - Марка Кіренса

Чекаємо усіх старшокласників та їх батьків. Вхід вільний!

Адреса: вул. Зодчих, буд. 40, м. Вінниця. Початок о 18:30