Нові перемоги у VLS!

Ми горді з успіхів наших учнів та викладачів!

7 лютого 2018 року відбулась обласна олімпіада з англійської мови. Маємо переможців:
Корчун Дар*я   (школа-ліцей №7, 11 клас) 1 місце!
Скришевський Сергій (школа-гімназія №1, 10 клас) 1 місце!
Гіль Дар*я (школа-гімназія №1, 9 клас) 1 місце!
Кравецька Валерія (школа-гімназія №1, 9 клас) 1 місце!
Клименко Юлія (32 школа, 11 клас) 2 місце!
Шостак Вікторія (школа-гімназія №1, 9 клас) 2 місце!
Кравець Софія (школа-ліцей №7, 9 клас) 2 місце!
Наші учні Даша Гіль  та Сергій Скришевский будуть представляти Вінницьку область на 4 Всеукраїнському етапі олімпіади!

Підготував переможців викладач Руслан Вікторович Тимошенко)
Має він іще одного лідера. Олександр Бурлака нещодавно отримав прекрасні результати з іспиту IELTS – 7.5 (Listening 8  Reading 8/5 Writing 6/5  Speaking 7/5)
Пишаємось переможцями! Так тримати!
Новини Ознайомчі сесії

Запрошуємо на ознайомчу сесію у Нідерланди!

Basis CMYK 2
Два найкращих університети Нідерландів HANZE UNIVERSITY GRONINGEN та  STENDEN UNIVERSITY  запрошують на день відкритих дверей!
Традиційно VLS організовує ознайомчу сесію. Ви зможете познайомитись із країною, системою освіти, викладачами та випускниками VLS, які нині там навчаються. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Ознайомча сесія  відбудеться з 5 по 9 квітня. Запрошуємо усіх, хто зацікавлений,  приєднатись до нашої групи.
Деталі за телефоном: +380966873384 (керівник групи) та у наших офіс-менеджерів.
Поїхали з нами!