Категорії
Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Ознайомча сесія 2017. Кращі університети чекають на тебе!

Шановні батьки та слухачі VLS!

Традиційно восени VLS організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. Тож запрошуємо усіх, хто бажає переконатись в першокласності європейської освіти поїхати із нами!

VLS організовує поїздку на день відкритих дверей до університету Hanze у м. Гронінген та університету Стенден, Нідерланди.
У програмі поїздки:
🙂 Hanze – один з кращих університетів Північної Європи. Тут готують спеціалістів багатьох напрямів. Найпотужніші – міжнародний бізнес та масові комунікації. Власне, це один із пріоритетів нашої подорожі. Тільки під час цієї зустрічі ви зможете дізнатись повну інформацію про навчальний заклад, напряму поспілкуватись із викладачами та студентами-українцями, випускниками VLS!

1

🙂 Ви зможете познайомитись із викладачами та студентами  університету Stenden – провідного у підготовці кадрів для готельно-ресторанного бізнесу. База навчального закладу здивує 4-ри зірковим діючим готелем, де студенти набувають необхідних знань. Але найголовніше – під час поїздки ви зможете напряму поспілкуватись зі студентами-вінничанами, які здобувають освіту у Нідерландах.

2Запис на ознайомчу сесію ДО 5 ЖОВТНЯ!

Якщо Ви розглядаєте можливість даної поїздки, просимо якнайшвидше повідомити офіс-менеджера про це.

Категорії
Друга іноземна Новини Новини VLS

Старт груп з польської та французької мов!

До уваги усіх, хто прагне опанувати польську та французьку мови.

1 жовтня розпочинаємо навчання! Польська – рівні А1, А2. Французька – для тінейджерів 5-8 класів.

Пропонуємо: кращих викладачів, сучасні методики, комфортні умови та високий результат.

Ваша вимова та граматика будуть бездоганними!

Деталі – у офіс-менеджера.

Категорії
Новини Новини VLS

Новинка – англійська для шопінгу та подорожей!

Безвізовий режим відкрив кордони спілкування. Тому VLS пропонує вивчити англійську для приємних туристичних подорожей світом!

Оголошуємо набір в групи для дорослих рівня 0 та 0+))

Не соромтесь опанувати мову, адже це дозволить вам почувати себе вільно у будь-якій країні світу, а шопінг стане більш приємним та економним.

Рости ніколи не пізно!

Зростай з VLS!

Категорії
Новини

VLS співпрацює з кращими!

6d370106d568bd7d77e672eb117562f2

Міжнародний лінгвістичний центр VLS налагодив співпрацю із відомою київською компанією Alekom. Вона спеціалізується на наданні освітніх послуг за кордоном. А це: мовні табори та відпочинок з користю, середня та вища освіта закордоном, вивчення іноземних мов. Компанія пропонує обслуговування “під ключ”. Працює на ринку з 2003 року, щорічно відправляючи понад 500 студентів на навчання в різні країни світу. 

“Ми пишаємося тим, що за 14 років роботи, багато наших клієнтів, хто «починав» свій шлях з нашими канікулярними програмами, ще у віці 10-12 років, на даний момент навчаються в найкращих коледжах, університетах Великобританії, США, Канади, Німеччини, та ін.” (http://alekom.kiev.ua)

Наші партнери гарантують результат, а отже перед слухачами VLS відкриваються нові широкі можливості щодо відпочинку та навчання за кордоном!

Не втратьте можливості працювати з кращими!

Приєднуйтесь до команди VLS!

Категорії
Друга іноземна Новини Слайдер

Німецька мова! Набір в групи розпочато!

Міжнародний лінгвістичний центр VLS запрошує усіх на курси німецької!

Ми пропонуємо сучасні технології, класних викладачів, високий результат!

Набір в групи вже розпочато. Приєднуйся!

Деталі курсу зможеш дізнатись за телефонами 067 208-00-44  та 063-830-22-13