Новини Новини VLS

Нова перемога!

response_13
З гордістю повідомляємо, що 18 лютого в Вінниці відбулась обласна олімпіада з англійської мови.Щиро вітаємо нашу слухачку Вікторію Шостак, ученицю гімназії №1 із першим місцем!
Бажаємо подальших успіхів, нових звершень та перемоги на Всеукраїнському рівні. Так тримати!
Підготував Вікторію наш викладач Руслан Вікторович Тимошенко.
Новини Новини VLS

VLS разом із туроператором “Укрвіза” запрошує друзів у весняну подорож!

А Ви бували у квітучому Будапешті? А може блукали вуличками старовинної Праги? Якою б не була Ваша відповідь – ми запрошуємо Вас зустріти весну разом з VLS!загружено (1)

Унікальна можливість побачити кілька легендарних європейських міст за собівартістю. Виїзд 29 квітня з Вінниці. Можливість приєднатися у Хмельницькому, Тернопілі, Львові.

1 день: 5.00 – виїзд з Вінниці. Їдемо до Польщі у м. Ланцут. Там розташований прекрасний старовинний палац із неповторним парком – справжній скарб цієї країни. Транзитна ночівля у Ланцуті.

2 день: Виселення з готелю. 8.00 – переїзд до Праги, оглядова екскурсія. Потім – вільний час. Ви зможете побачити як старовинні вулички перетинаються із ультрасучасними магістралями, маківки готичних храмів дістаються хмар, сфотографуєтесь на знаменитому Карловому мості, скуштуєте празьких смаколиків…  Ночуємо у Празі.

Praga-Staryiy-gorod13 день: вільний час у Празі. Можливість відвідати факультативні екскурсії.

• прогулянка на кораблику по Влтаві (дорослі 25 євро, діти до 12 років 20 євро). Тут Ви зможете насолодитись виглядом Праги та скуштувати смаколики національної кухні.
  • екскурсія “Пивними дорогами Праги…” (дорослі 18 євро, діти до 12 років без дегустації 15 євро). У Вас буде можливість відвідати знамениті пивні, послухати чимало цікавих історій та, звісно, скуштувати неповторного празького пива.

15.00 – виїзд до Будапешту. Прибуття та поселення у готель.

4 день: сніданок, виселення з готелю. Оглядова екскурсія Будапештом – перлиною Дунаю. Потім – вільний час. Ви зможете відвідати найкрасивішу площу Європи – площу Героїв, роздивитись старовинні фортеці та пам’ятники, і, звісно, відчути дух часу у Королівському Палаці… Потім матимете вільний час і о 17.00 виїжджаємо додому.

5 день: нічний переїзд і прибуття до Вінниці.

Вартість цієї незабутньої подорожі усього 140 євро.

До вартості включено:

·      Страховка

·      Проїзд маршрутом автобусом

·      Проживання в готелях 3*

·      Харчування – сніданок

·      Супровід гіда, керівника

До вартості не включено:

·      факультативні екскурсії

·      вхідні квитки на екскурсійні об’єкти

·      проїзд громадським транспортом у вільний час

·      консульський збір 35€ (не сплачують діти до 18 років, студенти стаціонару до 21 року, пенсіонери)+18,5 €  – послуги візового центру

За консультацією звертайтесь до менеджера т. 095 282 30 00 Олена

Не зволікайте! Це унікальна пропозиція від якої неможливо відмовитись!

Поїхали з нами!