Галерея Наше відео Новини Новини VLS

Запрошуємо відпочити у найкращому мовному таборі Болгарії!

Приєднуйтесь! Відпочинок з VLS – це найкраще, що Ви можете обрати для своєї дитини!

Запрошуємо дітей та молодь до корисного та яскравого відпочинку у найкращому таборі Болгарії Midia Grand Resort.

Переваги табору:

🙂 Розташований на березі моря – 50 метрів, поруч з Несебром та Сонячним берегом

🙂 2400 кв.м комфортабельних сучасних чистих басейнів з острівцями та містками. В таборі є аквапарк та шалені водяні гірки

🙂 усі умови для спортивних тренувань

🙂 проживання у комфортабельних 2,3 – місних номерах. В кожному – нові меблі, кондиціонер, балкон

🙂 цілодобова охорона, рятувальники, медична служба

🙂 тільки кращі аніматори та весела розважальна програма “М-Фактор 2017”

🙂 4-разове харчування  на будь-який смак- шведський стіл. . Це дійсно оздоровлення, тому що всі овочі та фрукти, які подаються до столу вирощені в чистому середовищі без застосування хімікатів у власному господарстві власників комплексу.

🙂 Цілодобове спілкування англійською з викладачами, носіями мови та друзями з багатьох країн Європи.

Та ще безліч переваг, які Ви та Ваші діти зможуть насолодитись тальки  у Midia Grand Resort!

Вартість 475 євро (375  євро путівка+100 євро-за заняття англійською)+500 грн

Тривалість одного заїзду 15 днів (разом з трансфером)
Можливі заїзди: з 18.07 по 1.08.
Мінімальна кількість дітей у групі 12 +керівник
Вік дітей від 7 до 18 років
Керівник групи – Альона Замкова (096)348-97-08 або телефонуйте до офісу VLS

Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Весняна ознайомча сесія до кращих університетів Нідерландів.

Шановні батьки та слухачі VLS!

Традиційно навесні VLS організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. Тож запрошуємо усіх, хто бажає переконатись в першокласності європейської освіти поїхати із нами!

З 5 по 9 квітня VLS організовує поїздку на день відкритих дверей до університету Hanze у м. Гронінген та університету Стенден, Нідерланди.
У програмі поїздки:
🙂 Hanze – один з кращих університетів Північної Європи. Тут готують спеціалістів багатьох напрямів. Найпотужніші – міжнародний бізнес та масові комунікації. 7 квітня в університеті – День відкритих дверей! Власне, це один із пріоритетів нашої подорожі. Тільки під час цієї зустрічі ви зможете дізнатись повну інформацію про навчальний заклад, напряму поспілкуватись із викладачами та студентами-українцями, випускниками VLS!

1

🙂 Ви зможете познайомитись із викладачами та студентами  університету Stenden – провідного у підготовці кадрів для готельно-ресторанного бізнесу. База навчального закладу здивує 4-ри зірковим діючим готелем, де студенти набувають необхідних знань. Але найголовніше – під час поїздки ви зможете напряму поспілкуватись зі студентами-вінничанами, які здобувають освіту у Нідерландах.

2

🙂 Знайомство з м. Амстердам. Неповторні враження від міста на воді – одного з найбільших туристичних центрів Європи. Також пропонуємо екскурсію до всесвітньо відомого ландшафтного парку Keukenhof. На вас чекає незабутнє враження від всесвітньовідомої долини тюльпанів Keukenhof. Це казкове парково-квіткове королівство, що розкинулося на площі в 32 га в регіоні тюльпанів, а точніше в околицях містечка Ліссе, між Амстердамом і Гаагою, вже давно нарекли «Садом Європи». Тому скоріш приєднуйтесь до когорти щасливців, які побачили це чудо!

bollenvelden_molens

Якщо Ви розглядаєте можливість даної поїздки, просимо якнайшвидше повідомити офіс-менеджера про це за телефонами:
067 208 00 44
063 830 22 13

Директор VLS,
Слободянюк Віктор Михайлович.

Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Ознайомча сесія 2017. Знайомство із кращими університетами Польщі.

VLS запрошує познайомитись із кращими університетами Польщі

Вже протягом багатьох років Центр VLS двічі на рік організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Польщі. У ці подорожі ми традиційно запрошуємо наших слухачів та їхніх батьків.

Поїздка відбудеться орієнтовно з 26 лютого по 1 березня 2017 року. У Вас буде унікальна можливість особисто відвідати кращі університети Варшави та Лодзя. Нас гостинно зустрінуть в університетах Vistula, Civitas Collegium, Polish-Japanese IT Academy. А також у Національному Університеті міста Лодзь.

Ви познайомитесь із викладачами, системою навчання, матеріально-технічним забезпеченням закладів.

А головне – у Вас буде унікальна можливість у вільній атмосфері поспілкуватись із українськими студентами – випускниками VLS та з перших вуст почути про навчання за кордоном. Студенти розкажуть про те, як вчаться, як живуть, чим харчуються та де відпочивають.

VLS організовує ознайомчі сесії за собівартістю (проживання+проїзд).

Поїхали з нами!