Новини Новини VLS Підготовка до IELTS

Наші слухачі відмінно здали іспит IELTS!

Успішна здача одного із найскладніших міжнародних іспитів з англійської мови IELTS – це запорука вдалого майбутнього! Школа іноземних мов VLS – одна із кращих в Україні і беззаперечний лідер у нашому регіоні із підготовки до цього екзамену. Про це свідчить наш 15-річний досвід та високі оцінки наших слухачів. Цьогоріч у нас знову чимало лідерів.

Влад Паскар – 7,0
Оксана Цвях -6,5
Сніжана Макушинська -6,5
Марина Чайковська – 6,0
Анастасія Левицька – 5,5
Валерій Булін – 6,0
Дмитро Добрий – 6,0
Марія Кулік  – 6,0
Сергій Ліпінський – 6,0
Викладач VLS Анатолій Володимирович Штифурак 8,5 з 9,0!!!
Це прекрасні показники, з чим і вітаємо наших випускників. Гарне знання англійської та високі бали сертифікатів дозволили їм без проблем вступити до кращих вишів Польщі.
Влад Паскар та Сніжана Макушинська стали студентами кращого польського університету міжнародних відносин Цівітас Колегіум, а Валерій Булін та Анастасія Левицька тепер будуть навчатись у Лодзі.
Команда VLS щиро вітає усіх хлопців та дівчат із вдалим стартом. Бажаємо подальших злетів та перемог!
Галерея Наші фото

Фотозвіт болгарських канікул)

Англомовні табори для школярів Без рубрики Галерея Новини Новини VLS

Супер відпочинок у Болгарії!

Літо… Море… Друзі… і ДРАЙВ!!!! Мільйон вражень, щоденний позитив та спогади на весь рік! Саме таким запам*ятається відпочинок у гостинній Болгарії слухачам та викладачам школи VLS. Звичайно, все передати словами  ну дуууже важко, але ми залюбки  поділимось найяскравішими моментами.

По-перше, абсолютно не помилились із вибором готелю.  Дякуємо персоналу Midia Grand Resort за комфортне проживання, смачні страви та веселі розваги.

13

По-друге, розваг дійсно вистачало. Щодень – безліч конкурсів та майстер-класів. Але найбільше вражень у дітей залишилось від 2-го сезону анімаційного проекту M-Factor Star. На кону – кубок для команди, яка об’єднала тих, хто цінує дружбу, мрії, любов, щастя, танці, музику та задоволення!!! Чого тут тільки не було! День “Точь в точь” та покази мод, вивчення таємниць стародавнього світу та тонкощів східної кухні та ще багато-багато цікавого! А ми, звичайно, попереду!

А ще команда VLS взяла участь у створенні найбільшої хвилі і встановила рекорд M-Factor! А на яскравому святі фарб холлі ми стали частиною найбільшої букви М!

По-третє, щодень – спортивні вправи та змагання. Особливо екстремальною та веселою стала поїздка до аквапарку. Ми випробували всі горки та басейни)))

Але як же на відпочинку і без англійської! Заняття з найкращими викладачами та фірмовими блокнотами . Тож приїхали додому не тільки із гарними враженнями, а й з відпрацьованою розмовною англійською)

Також наша команда встигла побувати і в старовинному болгарському містечку Несебр. Таємничі історії та тисячолітні храми, наповнені сонцем – те, що неможливо забути!

Загалом, це були 100% класні канікули разом з VLS!