Новини Новини VLS

Вітаємо слухачів VLS із успішним складанням ДПА з англійської!

Слухачі VLS завжди попереду! Щиро вітаємо кращих із високими результатами державної підсумкової атестації з англійської мови!

1. Цвєтков Владислав, школа №1-12 балів;
2. Білошицька Катрін, школа №1- 11 балів;
3. Сімшаг Анастасія, школа 17-11 балів.
Викладач: Тимошенко Руслан Вікторович
tAXFH2UdBTc
Ці гарні здобутки – це ваші перші успішні кроки до вдалого майбутнього. Так тримати)))
З повагою та гордістю команда VLS.
Галерея Наші фото Новини Новини VLS

Як VLS та друзі слухали класику у Відні та куштували смаколики у Кракові…

Колектив VLS на запрошення директора Віктора Слободянюка на травневі свята подорожував Європою. Ми проїхали сотні кілометрів для того, аби на кілька днів поринути у віденську розкіш та краківську казку. Разом із слухачами центру та нашими друзями  побували у прекрасному польському містечку Ланьцут, погуляли його парками та намилувались стародавнім палацом.

А потім – дорога на Відень. Це місто підкорило своєю величчю та неймовірним історіями. Мандруючи вуличками розумієш – тут ходили імператори та принци! Музеї, площі, пам’ятники, величні та, водночас, доступні для туристів парки і палаци! Відень – це дуже високий рівень європейського життя!

На зворотньому шляху група зупинилась на день у Кракові – старовинному та надзвичайно комфортному містечку, з якого, здається, змалювали усі казки про королів та принцес.

Дуже дякуємо нашим партнерам “Укрвізі” та пані Марині Чепурній – керівнику групи, за гарну подорож та насичену програму.

Ми побачили чимало цікавого, тож наступного разу – поїхали разом!

Галерея Наші фото Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Делегація VLS відвідала Нідерланди

У квітні Нідерланди особливо гарні. У цьому переконались слухачі центру VLS. Наша група приїхала до голландського університету Hanze, який традиційно навесні проводить День відкритих дверей. Спеціально для вінничан викладачі вишу організували детальну презентацію спеціальностей та можливостей навчання. А ще ми мали можливість напряму поспілкуватись із студентами-українцями, які вже здобувають європейську освіту у цьому університеті.

Але окрім насиченої офіційної програми учасники ознайомчої сесії провели цілий день у яскравому Амстердамі та насолодилися красою тисяч тюльпанів, які саме у квітні зацвітають у легендарному ландшафтному парку Keukenhof.

Подорож вдалась на славу. Тож наступного разу запрошуємо усіх охочих приєднатись. Подорожуйте з користю разом із VLS!