Галерея Наше відео

Випускники VLS у Польщі.Ознайомча сесія.

Ознайомча сесія. Університет Civitas Collegium

Команда Наші викладачі

Людмила Леонтіївна Коваль. Заступник директора, провідний методист.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж – 29 років. Є автором чисельних методичних розробок для вчителів та школярів різного віку. Працює над темою “Вікові особливості переходу учнів з початкової школи до середньої у процесі вивчення іноземної мови”.
Неодноразово проходила стажування у Великобританії та Нідерландах. Має постійну мовну практику.

My Credo
– I am a VLS teacher and I want to teach here.
– I am proud of the school and I do my best to maintain its excellence.
– I always show respect to others: school director, colleagues, students with my words and my actions.
– I always make myself available to all of my students and their families with no exceptions and take care of any concerns they might have in a timely manner.
– If I say it can be done, I achieve my goals.
– I accept the responsibility for the choices I make.

Ірина Євгеніївна Грачова. Методист-консультант

Кандидат філологічних наук, 15 років стажу викладача англійської філології, має сертифікати IELTS та TOEFL. Автор більш ніж 20 публікацій в українських наукових виданнях. Брала участь у загальноуніверситетських та всеукраїнських конференціях. Досвідчений педагог, який успішно готує учнів до здачі ЗНО, іспиту IELTS. Має велику мовну практику, досвід спілкування із носіями мови. Стажувалась за кордоном в університеті прикладних наук Hanze (Нідерланди).

Анатолій Штифурак. Викладач.

Кандидат педагогічних наук, викладав у педагогічному училищі, педагогічному та торговельно-економічному університетах. Має понад 40 публікацій в українських та зарубіжних виданнях. Готує слухачів VLS до здачі ЗНО, IELTS, TOEFL, CET, FCE.

Команда Наші викладачі

Руслан Вікторович Тимошенко. Викладач-методист.

Викладач-методист 1 категорії, підготував велику плеяду переможців обласних та республіканських олімпіад з англійської мови, співпрацював з університетом Східної Англії м.Інсвіч протягом 3 років. Протягом 5 років проживав та викладав англійську мову та літературу в школах для іммігрантів у Великій Британії та Португалії. Знається на мовних діалектах та особливостях англійської мови різних країн світу.

Галерея Наше відео

Чому варто обрати саме VLS?

Свято у VLS

Навчання старшокласників у VLS