Категорії
Компанії-партнери

Укрексімбанк

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

5 травня 2009 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2009 року №375, згідно з якою Укрексімбанку змінено його повну назву з відкритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство шляхом внесення відповідних змін до Статуту банку.

Сьогодні АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» складається з Головного банку, 27 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2015) і охоплює практично всю територію України. За кордоном працює 2 представництва Банку – у Лондоні та Нью-Йорку. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів (понад 850 банківських установ у різних країнах світу).

Більше на сайті www.eximb.com

Категорії
Компанії-партнери

Бюро технічних і літературних перекладів “ВІЗА”

Переклад документів, переклад технічний і літературний з / на англійську, німецьку, італійську, іспанську, португальську,
французьку, молдавську, естонську, латвійську, литовську, російську, польську, угорську, грузинську, вірменську,
арабську, турецьку та інші мови. Нотаріальне завірення перекладів. Супровід делегацій, послідовний переклад,
усний переклад, синхронний переклад (англійська — російська та українська).
Послуги гіда- перекладача. Ведення кореспонденції на іноземних мовах. Проставлення апостиля.
Легалізація документів у міністерствах і посольствах. Усні та письмові переклади.
м. Вінниця, вул. Пирогова, 23А, к. 314
0432 69-29-29; 0432 55-08-29; 067 990-67-45
Категорії
Компанії-партнери

Туроператор “Укрвіза”

Туроператор «Укрвіза» працює на туристичному ринку України 20 років і є новою хвилею у туристичному бізнесі. На відміну від багатьох агентств, що діють у Вінниці на правах турагентств, натомість, реалізаторів туристичних путівок за пропозиціями інших фірм, «Укрвіза» пропонує до вашої уваги якісно новий турпродукт. Маючи прямі домовленості з авіакомпаніями, готелями, закордонними готелями, фірма пропонує вам відпочинок за реальними, мінімальними цінами на найвищому рівні.
Більше на сайті http://ukrviza.vn.ua

Категорії
Без рубрики

Рекламна агенція “Гармонія”

Досягайте успіху разом із нами!

Категорії
Компанії-партнери

“Вінтера”, телеканал ВДТ

Вінницька обласна державна телерадіокомпанія “ВІНТЕРА” – найпотужніший з існуючих на сьогодні засобів масової інформації регіону. У своїй структурі вона має власний шостий метровий канал «ВДТ», обласне ефірно-проводове радіо і радіо «Хвиля», що працює в середньохвильовому діапазоні (1377 кГц).

З метою поповнення журналістського складу здібними випускниками вищих навчальних закладів керівництво телерадіокомпанії залучає студентів ВНЗ до проходження робочого триместру і підкріплює загальні заходи з ними копіткою індивідуальною роботою керівників структурних підрозділів ТРК. Кожен з трьох підрозділів ВОДТРК “ВІНТЕРА” – обласне радіо, ВДТ, радіо «Хвиля» – має достойний кадровий потенціал, оригінальні творчі здобутки, перемоги у всеукраїнських, міжнародних фахових фестивалях, конкурсах.

За останні роки, з метою покращення якості та розширення зони впевненого прийому сигналів обласного радіо і телебачення здійснений комплекс матеріально-технічних заходів, спрямованих на переоснащення телерадіокомпанії.

Концептуальна мета діяльності Вінницького обласного державного телебачення “ВДТ”- формування творчого обличчя місцевого телеканалу, який пропонує корисну для всіх верств населення інформацію.

Категорії
Освітні цікавинки

Види навчальних закладів Польщі.

Види навчальних закладів Польщі

В даний час в країнах Європейського Союзу одним з пріоритетних завдань є забезпечення високої якості освіти. До його реалізації відповідно до європейських стандартів приступила і Польща, ставши членом ЄС в 2004 році. Був ухвалений закон «Про вищу освіту» від 27 липня 2005 року, що регламентував, по суті, повну синхронізацію системи вищої освіти з Болонським процесом, а також для більш якісного управління у травні 2006 року реорганізована структура польського уряду.

Міністерство освіти і науки було розділене на два окремих міністерства: Міністерство національної освіти, що відповідає за початкову і середню освіту, і Міністерство науки та вищої освіти, прерогативою якого стала наукова діяльність і вся сфера вищої освіти, включаючи і розподіл бюджету для наукових досліджень, фінансованих державними фондами.

Таким чином, під юрисдикцією Міністерства науки та вищої освіти знаходяться всі вищі навчальні заклади Польщі.

Види польських вищих навчальних закладів

Залежно від юридичного статусу засновника, способу створення і джерела фінансування виші поділяються на такі види:

а) державні – створені відповідним органом державної влади чи державною адміністрацією на підставі Закону і фінансуються державою (в 2012/13 навчальному році на території Польщі діяло 132 державних вищих навчальних заклади);

б) недержавні (приватні) – створені на підставі рішення міністерства юридичними або фізичними особами, які не є органами державної влади або місцевого самоврядування, діяльність яких не фінансується державою; хоча, слід зазначити, що закон все ж прописує таку можливість (в 2012/13 навчальному році в Польщі налічувалося 321 приватний вищий навчальний заклад).

Закон рівною мірою поширюється як на державні, так і на недержавні вищі навчальні заклади. А значить, кожен з них використовує однакові стандарти організації навчального процесу та викладання, що, в свою чергу, вказує на те, що форма власності за визначенням не впливає на якість освіти і престиж отриманого диплома.

Закон не поширюється на вищі навчальні заклади та духовні семінарії, що належать церквам і релігійним організаціям (за винятком Люблінського католицького університету імені Івана Павла ІІ), крім випадків, коли в угоді між урядом і церквою вказані інші варіанти.

Залежно від наявності або відсутності права присуджувати докторський ступінь (PhD) вищі навчальні заклади поділяються таким чином:

а) професійні (zawodowa) – не мають права присудження докторського ступеня;

б) академічні (akademicka) – мають право присудження докторського ступеня.

Залежно від того, хто з Ради міністрів Польщі ліцензує і здійснює подальший нагляд за дотриманням положень закону «Про вищу освіту», вищі навчальні заклади діляться на такі категорії, як:

а) військові (wojskowe) – виші, над якими нагляд здійснює міністр національної оборони Польщі (наприклад, Військово-технічна академія ім. Ярослава Дамбровського в Варшаві);

б) вузи державних служб (służb państwowych) – над якими нагляд здійснює міністр внутрішніх справ (наприклад, Вища школа поліції в Щитно);

в) художні (artystyczne) – виші, над якими нагляд здійснює міністр культури і національної спадщини Польщі (наприклад, державні вищі театральні та кінематографічні школи, музичні академії, академії образотворчих мистецтв і тому подібні);

г) медичні (medyczne) – виші, над якими нагляд здійснює міністр охорони здоров’я Польщі (наприклад, Варшавський медичний університет, Познанський медичний університет імені Кароля Марцинковського, Гданський медичний університет, медичні академії);

д) морські (morskie) – виші, над якими нагляд здійснює міністр морської економіки (наприклад, Морська академія в Гдині).

Академічні вищі навчальні заклади в залежності від обсягу та характеру повноважень з присудження докторського ступеня (stopień naukowy «Doktor» – еквівалент PhD) класифікуються на наступні типи (вузи виділені відповідно до закону «Про вищу освіту», проте, в даний час не всі вони відповідають вимогам цього закону):

а) університет (uniwersytet) – вищий навчальний заклад, що володіє правом присудження ступеня доктора (PhD) як мінімум в 12-ти наукових дисциплінах, у тому числі по 2 дисциплінам з наступних напрямків: в галузі гуманітарних, суспільних наук або теології; математичних, фізичних або технічних наук; природничих наук; юридичних або економічних наук;

б) технічний університет (uniwersytet techniczny) – вищий навчальний заклад, що має право присудження наукового ступеня доктора (PhD) як мінімум в 12-ти наукових дисциплінах, з яких 8 належать до сфери технічних наук;

в) профільний університет (inny uniwersytet) (наприклад, медичний, економічний, сільськогосподарський, природничо-науковий, технологічний і так далі) – вищий навчальний заклад, який має право присуджувати ступінь доктора (PhD) як мінімум в 6-ти наукових дисциплінах, у тому числі принаймні в 4-х, які повністю відповідають профілю ВНЗ;

г) політехнічний університет (politechnika) – вищий навчальний заклад, що має право присудження ступеня доктора (PhD) мінімум в 6-ти наукових дисциплінах, з яких, принаймні, 4 в галузі технічних наук;

д) академія (akademia) – вищий навчальний заклад, який має право присуджувати докторський ступінь (PhD) мінімум в 2-х наукових дисциплінах.

Категорії
Освітні цікавинки

Системи освіти за кордоном.

Системи освіти за кордоном.

Поширена структура освіти за кордоном складається з трьох етапів:

  • бакалаврат (BA, Bsc). У різних країнах і за різними напрямками терміни підготовки бакалаврів різняться від 4 до 6 років. У Європейському союзі, Канаді та США – 4 роки, але на медичних напрямках підготовки зазвичай від 5 до 6 років. Після отримання ступеня «бакалавр» випускник має право працювати за фахом і займати посади, що вимагають вищої освіти, а також має право продовжити навчання за бажанням в магістратурі.
  • магістратура (MA, MSc, LL.M, MBA, M.Div). У Північній Америці та Європейському союзі більшість випускників вищих навчальних закладів після бакалаврату не продовжують навчання в магістратурі, бо бакалаврат є підтвердженням повноцінної вищої освіти. Продовжують навчання в магістратурі здебільшого студенти, які планують займатися науковими дослідженнями або педагогічною діяльністю у ВНЗ.
  • аспірантура (PhD). Доктор філософії (лат. Philosophiæ Doctor, Ph.D., PhD) – вчений ступінь, що присуджується в деяких, особливо англомовних, країнах Заходу. Фактичним аналогом PhD в українській систем освіти є науковий ступінь «кандидат наук».

Зазвичай, бакалаврат називається udergraduate, магістратура та аспірантура – graduate або postgraduate.

Категорії
Новини VLS

Найкращі результати – у випускників VLS!

Вітаємо цьогорічних випускників із здачею іспиту IELTS Academic!

За результатами – ми кращі в Україні. 36 слухачів отримали такі бали:

5.5 – 5 слухачів (рівень В2, достатньо для працевлаштування та навчання в деяких закордонних ВИШах)

6.0 – 7 слухачів (достатньо для вступу на англомовні спеціальності)

6.5 – 8 слухачів (достатньо для вступу на англомовні спеціальності)

7.0 – 5 слухачів (достатньо для вступу на англомовні спеціальності)

7.5 – 6 слухачів (достатньо для вступу до університетів Оксфорд та Кембридж).

8.0 – 1 слухач (достатньо для вступу до університетів Оксфорд та Кембридж).

Бали 7.0-8.0 відкривають додаткові можливості для аплікантів. А саме: отримання знижки на навчання та стипендії від університету, зарахування до спеціалізованих груп для обдарованих студентів.

Ці результати свідчать: у 2014-2015 навчальному році 85% слухачів VLS отримали прохідний бал для вступу до кращих університетів Європи (6.5 і вище) з першого разу. А 5 осіб отримали сертифікати із рівнем 5.5, що теж достатньо для вступу. В цілому, рівень здачі іспиту цьогоріч становить 92%. П’ятеро із тих, хто проходив іспит – учні 10-го класу, які спробували свої сили для наступного року.

Також цього року 7 слухачів VLS 100% успішно здали іспит IELTS General. Усі апліканти отримали бали, які були їм потрібні для навчання та працевлаштування за кордоном.

Щиро радіємо за наших випускників. Бажаємо гарного та легкого навчання!

Категорії
Системні

Заявка на головній

В лавах успішних людей ще є вільні місця, і вони – саме для тебе!

 

Записатись на співбесіду

Категорії
Переваги

VLS гарантує результат.

Пропонуємо  комфортні умови навчання у зручний для Вас час. Ми допоможемо подолати мовний бар*єр, розкласти зання по поличках та спілкуватись іноземними мовами вільно.