Категорії
Команда Наші викладачі

Людмила Леонтіївна Коваль. Заступник директора, провідний методист.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж – 29 років. Є автором чисельних методичних розробок для вчителів та школярів різного віку. Працює над темою “Вікові особливості переходу учнів з початкової школи до середньої у процесі вивчення іноземної мови”.
Неодноразово проходила стажування у Великобританії та Нідерландах. Має постійну мовну практику.

My Credo
– I am a VLS teacher and I want to teach here.
– I am proud of the school and I do my best to maintain its excellence.
– I always show respect to others: school director, colleagues, students with my words and my actions.
– I always make myself available to all of my students and their families with no exceptions and take care of any concerns they might have in a timely manner.
– If I say it can be done, I achieve my goals.
– I accept the responsibility for the choices I make.

Категорії
Команда Наші викладачі

Ірина Євгеніївна Грачова. Методист-консультант

Кандидат філологічних наук, 15 років стажу викладача англійської філології, має сертифікати IELTS та TOEFL. Автор більш ніж 20 публікацій в українських наукових виданнях. Брала участь у загальноуніверситетських та всеукраїнських конференціях. Досвідчений педагог, який успішно готує учнів до здачі ЗНО, іспиту IELTS. Має велику мовну практику, досвід спілкування із носіями мови. Стажувалась за кордоном в університеті прикладних наук Hanze (Нідерланди).

Категорії
Команда Наші викладачі

Анатолій Штифурак. Викладач.

Кандидат педагогічних наук, викладав у педагогічному училищі, педагогічному та торговельно-економічному університетах. Має понад 40 публікацій в українських та зарубіжних виданнях. Готує слухачів VLS до здачі ЗНО, IELTS, TOEFL, CET, FCE.

Категорії
Команда Наші викладачі

Руслан Вікторович Тимошенко. Викладач-методист.

Викладач-методист 1 категорії, підготував велику плеяду переможців обласних та республіканських олімпіад з англійської мови, співпрацював з університетом Східної Англії м.Інсвіч протягом 3 років. Протягом 5 років проживав та викладав англійську мову та літературу в школах для іммігрантів у Великій Британії та Португалії. Знається на мовних діалектах та особливостях англійської мови різних країн світу.

Категорії
Команда Наші викладачі

Катерина Олександрівна Ткаченко. Викладач.

У 2006 р. закінчила з відзнакою ВДПУ ім. М. Коцюбинського, отримала диплом магістра педагогіки та методики викладання англійської мови.
З 2006-2010 рр. працювала на кафедрі англійської мови у ВДПУ. Викладала практичні дисципліни: практику англійської мови, фонетику, граматику, лексикологію та фразеологію. Приймала участь у наукових Всеукраїнських конференціях, є автором близько 20 наукових статей.
2010-2012 рр. навчалася в аспірантурі КНЛУ.
З 2012 р. викладає у VLS, працювала у групах тинейджерів, читала бізнес курс. Має 12-річний досвід роботи репетитором, підготувала багато учнів до вступу в університет та до складання ЗНО.

Категорії
Команда Наші випускники

Юлія Слободянюк

Менеджер з персоналу Європейської штаб-квартири Mondelēz International (ex Kraft Foods)

Завдяки VLS я вдосконалила мої знання англійської та вступила до Міжнародної школи бізнесу в університеті Hanze. Я дуже задоволена здобутою освітою, що відкрила мені двері в світ та дала відчуття свободи. Я змогла обирати, де жити і ким працювати. Можу запевнити з власного досвіду, що освіта в Нідерландах є однією з найкращих в Європі.

Категорії
Команда Наші випускники

Анастасія Коваль

Операційний Співробітник, готель “Suite Novotel”, Ден Гааг, Нідерланди.

Навчання за кордоном дало мені можливість отримати знання і диплом  міжнародного зразка, а також доступ до інтернаціонального ринку праці. Щиро вдячна “VLS”,  “Hanze” і мамі.

Категорії
Команда Наші випускники

Назар Гончарук

Менеджер з продажу та розвитку бізнесу, Four Media Network. Кельн, Німеччина.

Навчання за кордоном відкрило для мене нові горизонти для кар’єрного росту на світовому рівні. Нові знайомства та досвід, який я здобув за останні роки, змінили моє життя. “VLS” та “Hanze” – це шлях для тих, хто хоче бути в цьому житті успішним.

Категорії
Команда Наші випускники

Аліна Сухарева

Старший менеджер по роботі з партнерами, ZinQMedia, Амстердам, Нідерланди.

Навчання в Hanze University було найкращим досвідом в моєму житті. Я щиро рекомендую центр VLS, де ви не тільки поліпшите свої знання іноземної мови, а й отримаєте можливість жити за кордоном і відкрити двері у світле майбутнє. Отримана освіта в Гронінгені допомогла мені знайти перспективну роботу в найкоротші терміни.

Категорії
Команда Наші випускники

Оксана Чугунова

Міжнародна Бізнес Підтримка, стажер, KPMG Амстердам, Нідерланди

Ступінь бакалавра, здобутий в Нідерландах відкрив для мене низку можливостей. Це і розуміння міжнародної ділової практики, і чисельні знайомства, і можливість вчитися далі та отримати хорошу роботу. Бажаю “VLS” та “Hanze” і надалі так плідно співпрацювати.