Категорії
Англійська для старшокласників. Підготовка до ЗНО Англійська для школярів Новини Новини VLS Освітні цікавинки Слайдер

VLS запрошує до Speaking Club з носієм мови!

Де знайти хорошого вчителя-носія мови? Тільки у VLS!

Англійська мова, як і будь-яка інша, постійно зазнає змін. Лексика безперервно збагачується і оновлюється. Деякі слова просто зникають з ужитку. На зміну одним виразам приходять інші.

Якщо Ви вивчаєте англійську не для відміток у заліковці або щоденнику, а з конкретною метою –  навчання, робота, імміграція, туризм, то безумовно Ви хочете говорити і писати сучасною іноземною. Саме тому кваліфікований носій мови стане для Вас кращим вчителем.

Він «поставить» вашу вимову. Повторюючи за нашим викладачем слова і вирази, Ви зможете чути і запам’ятовувати, як правильно вони звучать. Постійна практика з носієм мови допомагає відчути душу англійської.

Носій мови знає, що багато англійських слів мають свої відтінки, і в різних ситуаціях застосовуються по-різному. Він може навчити цьому.

Учитель-носій мови – це перший іноземець, з яким Вам буде легко подолати мовний бар’єр.

Де знайти хорошого вчителя-носія мови? Тільки у VLS!  

Заняття проходять тільки у четвер та п’ятницю. Вартість 25 грн за 45 хв.

Деталі – у офіс-менеджерів)

Запишись і стань профі в англійській!

Категорії
Англійська для школярів програми

Англійська для школярів

learn, growСередні тінейджери.

VLS пропонує програми навчання для школярів середніх класів. Ми допоможемо Вашій дитині успішно подолати шкільну програму. Під керівництвом професійних викладачів вони опанують розмовну англійську, зможуть читати та перекладати тексти середнього рівня складності,  вивчать часові мовні конструкції та граматичні правила. За статистикою центру, наші слухачі мають найвищі оцінки у школі з англійської мови.

У чому секрет? Тільки професійні британські методики, тільки висококваліфіковані викладачі, тільки індивідуальний підхід та формування стійкої мотивації до вивчення мови. Все це – тільки у VLS!

Завдяки навчанню у VLS  у вашій родині з’явиться юний, але добре навчений перекладач))