Категорії
Компанії-партнери ПАРТНЕРИ

Британська Рада в Україні

Ласкаво просимо до Британської Ради в Україні.

Ми зміцнюємо зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів.

Минулого року понад 60 тисяч людей долучилося до наших програм та заходів, а 800 тисяч – скористалося нашими цифровими джерелами, зокрема для вивчення англійської.

Наша мистецька робота полягає в ознайомленні українських шанувальників із сучасним британським мистецтвом, у розвиткові навичок діяльності у творчому секторі.

У сфері вищої освіти ми налагоджуємо зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною – у таких галузях, як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти.

Із суспільних питань ми контактуємо із Національною асамблеєю інвалідів України для надання людям із обмеженими фізичними можливостями доступу до процесу прийняття рішень в рамках проекту Єврокомісії для шести країн.

Категорії
Компанії-партнери

Укрексімбанк

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

5 травня 2009 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2009 року №375, згідно з якою Укрексімбанку змінено його повну назву з відкритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство шляхом внесення відповідних змін до Статуту банку.

Сьогодні АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» складається з Головного банку, 27 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2015) і охоплює практично всю територію України. За кордоном працює 2 представництва Банку – у Лондоні та Нью-Йорку. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів (понад 850 банківських установ у різних країнах світу).

Більше на сайті www.eximb.com

Категорії
Компанії-партнери

Бюро технічних і літературних перекладів “ВІЗА”

Переклад документів, переклад технічний і літературний з / на англійську, німецьку, італійську, іспанську, португальську,
французьку, молдавську, естонську, латвійську, литовську, російську, польську, угорську, грузинську, вірменську,
арабську, турецьку та інші мови. Нотаріальне завірення перекладів. Супровід делегацій, послідовний переклад,
усний переклад, синхронний переклад (англійська — російська та українська).
Послуги гіда- перекладача. Ведення кореспонденції на іноземних мовах. Проставлення апостиля.
Легалізація документів у міністерствах і посольствах. Усні та письмові переклади.
м. Вінниця, вул. Пирогова, 23А, к. 314
0432 69-29-29; 0432 55-08-29; 067 990-67-45
Категорії
Компанії-партнери

Туроператор “Укрвіза”

Туроператор «Укрвіза» працює на туристичному ринку України 20 років і є новою хвилею у туристичному бізнесі. На відміну від багатьох агентств, що діють у Вінниці на правах турагентств, натомість, реалізаторів туристичних путівок за пропозиціями інших фірм, «Укрвіза» пропонує до вашої уваги якісно новий турпродукт. Маючи прямі домовленості з авіакомпаніями, готелями, закордонними готелями, фірма пропонує вам відпочинок за реальними, мінімальними цінами на найвищому рівні.
Більше на сайті http://ukrviza.vn.ua

Категорії
Компанії-партнери

“Вінтера”, телеканал ВДТ

Вінницька обласна державна телерадіокомпанія “ВІНТЕРА” – найпотужніший з існуючих на сьогодні засобів масової інформації регіону. У своїй структурі вона має власний шостий метровий канал «ВДТ», обласне ефірно-проводове радіо і радіо «Хвиля», що працює в середньохвильовому діапазоні (1377 кГц).

З метою поповнення журналістського складу здібними випускниками вищих навчальних закладів керівництво телерадіокомпанії залучає студентів ВНЗ до проходження робочого триместру і підкріплює загальні заходи з ними копіткою індивідуальною роботою керівників структурних підрозділів ТРК. Кожен з трьох підрозділів ВОДТРК “ВІНТЕРА” – обласне радіо, ВДТ, радіо «Хвиля» – має достойний кадровий потенціал, оригінальні творчі здобутки, перемоги у всеукраїнських, міжнародних фахових фестивалях, конкурсах.

За останні роки, з метою покращення якості та розширення зони впевненого прийому сигналів обласного радіо і телебачення здійснений комплекс матеріально-технічних заходів, спрямованих на переоснащення телерадіокомпанії.

Концептуальна мета діяльності Вінницького обласного державного телебачення “ВДТ”- формування творчого обличчя місцевого телеканалу, який пропонує корисну для всіх верств населення інформацію.