Категорії
Новини Новини VLS Новини партнерів Підготовка до IELTS Супровід вступу за кордон

Унікальна можливість здати IELTS у Вінниці!

У Вас є унікальна можливість отримати сертифікат IELTS Academic у Вінниці!

18 червня на запрошення міжнародного мовного центру VLS до Вінниці приїздить екзаменатор Британської Ради з Кембриджу. На базі нашого закладу відбудеться здача іспиту  IELTS Academic.

Вам непотрібно їхати до Києва та витрачати зайві кошти. Вартість іспиту встановлена Британською Радою і становить 3 500 грн. Для реєстрації потрібна перша сторінка закордонного паспорту.

Не втрачайте свій шанс на краще майбутнє. Залишилось тільки кілька місць!

З VLS все простіше))

Категорії
Супровід вступу за кордон

Супровід від VLS

partnerstvo

Центр VLS пропонує супровід:

1. Наші слухачі отримують повну інформаційну, візову, організаційну підтримку при вступі до університетів-партнерів VLS. Ми допоможемо розібратись із процесом подання документів, зарахуванням, оформленням візи, трансфером, орендою житла або поселенням у гуртожитки.

 

2. Також VLS  проводить інформаційний супровід для слухачів Центру для вступу до будь-яких навчальних закладів Європи та Америки за бажанням апліканта. Ми гарантуємо вступ до бажаного університету та
зробимо все в найкоротші терміни.

 

3. Пропонуємо якісну та результативну підтримку тим, хто виїздить ЗА КОРДОН НА РОБОТУ. Підготуємо та допоможемо здати іспит IELTS General. Цей сертифікат також необхідний для співбесід у деяких посольствах (Великобританія, Канада, США та ін.).

VLS  – ваш надійний партнер!