Категорії
Англійська для дітей програми

Англійська для дітей

data_33071Молодші тінейджери. Початковий рівень.

Пропонуємо вивчення англійської дітям від 6 років. Досвідчені викладачі в ігровій формі допоможуть Вашій малечі вивчити ази англійської, а вже за деякий час – впевнено говорити.

Опанувавши цей рівень, дитина зможе представитись, розповісти про себе, своїх рідних та друзів, захоплення та професії, задавати питання, прочитати та перекласти простий текст, брати участь у нескладній розмові.

Викладачі використовують сучасні аудіо-, відеоматеріали та навчальні посібники.

Маленькі групи, увага до кожного та креативні перевірені методики – ось секрет успіху!

Кількість занять – двічі на тиждень по 2 академічні години.

Категорії
Англійська для школярів програми

Англійська для школярів

learn, growСередні тінейджери.

VLS пропонує програми навчання для школярів середніх класів. Ми допоможемо Вашій дитині успішно подолати шкільну програму. Під керівництвом професійних викладачів вони опанують розмовну англійську, зможуть читати та перекладати тексти середнього рівня складності,  вивчать часові мовні конструкції та граматичні правила. За статистикою центру, наші слухачі мають найвищі оцінки у школі з англійської мови.

У чому секрет? Тільки професійні британські методики, тільки висококваліфіковані викладачі, тільки індивідуальний підхід та формування стійкої мотивації до вивчення мови. Все це – тільки у VLS!

Завдяки навчанню у VLS  у вашій родині з’явиться юний, але добре навчений перекладач))

 

Категорії
Англійська для старшокласників. Підготовка до ЗНО програми

Підготовка до ЗНО

images3VLS є офіційним Центром підготовки до ЗНО з англійської мови у Вінницькій області.

Запрошуємо старшокласників на навчання. Завдяки професійності наших викладачів та застосуванню сучасних британських методик, Ви обов’язково отримаєте сертифікати з найвищими балами.

У Ваших планах є вступ до університету, а омріяна спеціальність вимагає сертифікату з англійської? Ваша кар’єра буде тісно пов’язана з англійською? Ви переконані, що володіння англійською – ознака успішної людини? Тоді вам у VLS!

Педагоги VLS є авторами методичних посібників із підготовки до ЗНО, які рекомендовані Міністерством освіти для вчителів загальноосвітніх шкіл, мовних гімназій та учнів старших класів.

Ваша наполегливість і наш досвід гарантують прекрасний результат! Випускники VLS мають бали не нижче 185.

Категорії
Підготовка до IELTS програми

Підготовка до IELTS

images4

VLS є офіційним партнером Британської Ради в Україні. Вам не доведеться нікуди їхати. Саме ми маємо право проводити іспити та видавати відповідні сертифікати у Вінниці.

IELTS – один із найскладніших в світі іспитів з англійської мови. Але цей сертифікат є безпрограшним квитком в успішне майбутнє. Адже він відкриває дорогу до закордонних університетів з англійською мовою викладання.

VLS – єдиний у регіоні центр, який готує групи слухачів до здачі іспиту за найсучаснішими методиками Кембрижду, які рекомендовані Британською радою. За 15 років роботи VLS сотні наших випускників з різних куточків України отримали сертифікати IELTS з найкращими балами: 6.0 і вище з першого разу.

У 2014-2015 навчальному році 85% слухачів VLS отримали прохідний бал для вступу до кращих університетів Європи (6.5 і вище) з першого разу. А 5 осіб отримали сертифікати із рівнем 5.5, що теж достатньо для вступу. В цілому, рівень здачі іспиту цьогоріч становить 92%.

VLS – має найкращі показники в Україні! Маєте іншу інформацію та можете її підтвердити документально? Тоді у нашому головному офісі на вас чекає ящик шампанського!

 

 

Категорії
Корпоративна англійська програми

Корпоративна англійська

snimok_ekrana_031114_011058_am

VLS пропонує компаніям та працівникам програми вивчення та вдосконалення англійської. Наші викладачі допоможуть здобути знання англійської у сфері економіки, управління та фінансів, банківської справи.

Спілкування із закордонними партнерами проходитиме значно ефективніше після нашого курсу англійської мови для бізнесу.

  • Курс охоплює всі рівні від початкового до найвищого;
  • Сучасні та ефективні аудіо-, відеоматеріали;
  • Гармонійне вивчення лексики та граматики;
  • Багато розмовної практики.
Після успішного завершення програми навчання, слухачі зможуть брати участь у ділових зустрічах, перемовинах, презентаціях англійською мовою, вести продуктивне спілкування телефоном, застосовувати іноземну в зарубіжних відрядженнях, читати і розуміти документацію та інформаційні матеріали англійською мовою.

Зробіть свій бізнес успішним разом із VLS!