Категорії
Новини Новини VLS Ознайомчі сесії Освітні цікавинки Переваги

Три незабутніх дніу місті Вінер Нойштадт !

Делегація міжнародного мовного центру VLS у період з 17 по 20 жовтня 2019 року відвідала закриту презентацію університету у місті Вінер Нойштадт (нижня Австрія). Аплікантам була продемонстрована навчально-технічна база, проведена екскурсія по навчальним корпусам. Група мала можливість поспілкуватися із студентами, побачити їх в режимі реального навчального процесу, відвідати сучасну бібліотеку.

Програма була надзвичайно насиченою. Із запланованого були відвідини найпотужнішого економічного ВУЗу Австрії у місті Відень. Футуристичний дизайн, найсучасніший підхід до навчальної програми, нікого не залишили байдужим. Наостанок група мала змогу побачити найстаріший німецькомовний ВУЗ Австрії у самому її сердці. Кожен куточок дихає історією. У старій бібліотеці ніби із книг про Гаррі Поттера, навчається екстремально сучасна молодь. Поєднання традицій і сучасного підходу до навчання – є візитівкою цього ВУЗу.

Характерною особливістю подорожі, було повне занурення у реальне життя австрійців. Ми подорожували електричками та метро. Купували самі квитки, домовлялися з таксистами. Не боялися просити допомоги та спілкуватися із людьми на вулиці. Не ходили лише туристичними доріжками, не відвідували лише найвідоміші місця. Почувалися майже як вдома. 

Три незабутніх дні. Наступного разу приєднуйтесь до слухачів міжнародного мовного центру VLS та отримуйте лише позитивні емоції!

 

Категорії
Переваги

VLS гарантує результат.

Пропонуємо  комфортні умови навчання у зручний для Вас час. Ми допоможемо подолати мовний бар*єр, розкласти зання по поличках та спілкуватись іноземними мовами вільно.

Категорії
Переваги

У VLS тільки кращі викладачі, які відшліфовують знання за кордоном.

У нас працюють педагоги, які входять до 10 кращих в Україні, мають високі звання, закордонну практику та чималий досвід.

Категорії
Переваги

VLS пропонує не тільки англійську.

Пропонуємо польську, німецьку, бізнес — англійську, статистику та багато іншого.

Категорії
Переваги

Більше 300 випускників VLS – студенти престижних європейських та українських університетів.

Фахівці зі знанням англійської мови заробляють в середньому до 30% більше, швидше домагаються підвищення і легше знаходять цікаву роботу.

Категорії
Переваги

VLS – єдиний у регіоні офіційний партнер Британської Ради.

Ми готуємо слухачів до успішного складання міжнародних екзаменів рівня IELTS. 90% наших слухачів з першого разу отримують сертифікати 6.0 балів і вище. Це гарантія вступу до вишів з англійською мовою викладання.

Категорії
Переваги

VLS входить до 5 кращих мовних шкіл України.

Наші методики, напрацьовані за 15 років роботи, унікальні. Ми пишаємось престижним ім*ям VLS. Це результат щоденної роботи нашої команди.