Категорії
Галерея Наше відео Новини Новини VLS Університети-партнери

Візит старшого лектора університету Ханзе Марка Кіеренса до Вінниці.

Останнім часом все більше вінницьких випускників віддають перевагу закордонним вищим навчальним закладам. Українців вони приваблюють високим рівнем освіти, практичними підходами до навчання та широкими можливостями працевлаштування. Протягом 15 років вінницькі школярі їдуть отримувати професію у голландський університет Ханзе. Днями до Вінниці, на запрошення лінгвістичного центру VLS, приїхав старший лектор навчального закладу Марк Кіеренс. Він провів презентацію для учнів старших класів школи-ліцею №7.

Категорії
Галерея Наше відео Новини Новини VLS Університети-партнери

Презентація університету Hanze

https://youtu.be/U9Hwt26_S5E

Категорії
Компанії-партнери ПАРТНЕРИ

Британська Рада в Україні

Ласкаво просимо до Британської Ради в Україні.

Ми зміцнюємо зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів.

Минулого року понад 60 тисяч людей долучилося до наших програм та заходів, а 800 тисяч – скористалося нашими цифровими джерелами, зокрема для вивчення англійської.

Наша мистецька робота полягає в ознайомленні українських шанувальників із сучасним британським мистецтвом, у розвиткові навичок діяльності у творчому секторі.

У сфері вищої освіти ми налагоджуємо зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною – у таких галузях, як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти.

Із суспільних питань ми контактуємо із Національною асамблеєю інвалідів України для надання людям із обмеженими фізичними можливостями доступу до процесу прийняття рішень в рамках проекту Єврокомісії для шести країн.

Категорії
ПАРТНЕРИ Університети-партнери

Університет Прикладних Наук «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN»

Університет Прикладних Наук «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN»

2010 року VLS визнано кращим закордонним партнером «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN»

«HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» (заснований у 1798 році) – це університет прикладних наук з яскравовираженою міжнародною орієнтацією. 80 різних національностей, 30000 студентів з Нідерландів та з багатьох країн Європи і світу, 2500 викладачів роблять університет одним з найпотужніших осередків вищої освіти у Нідерландах.

Університет складається з 18 інститутів, кожний з яких спеціалізується на окремій галузі. «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» має партнерські зв’язки з 86 університетами світу, що дає можливість провести один семестр за межами Голландії (Європа, США, Китай). Навчальний заклад «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» співпрацює з найпрестижнішими компаніями Європи, завдяки чому студенти з 4-го року навчання проходять практику й пишуть дипломну роботу в одній із них.

У 2006 році Міністерствами Освіти Голландії та Бельгії було створено Голландсько-Фламандську акредитаційну комісію, завданням якої була перевірка всіх вищих навчальних закладів Нідерландів та Бельгії. За офіційними даними (www.nvao.net) після проходження акредитації у 2006-2008 р. «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» не тільки увійшов у десятку найкращих університетів Нідерландів та Бельгії, а й отримав найвищий бал, посівши І місце.

Які програми пропонує університет?

 • Більш ніж 70 програм економічного, гуманітарного, соціального та мистецького спрямування.
 • Ступені «Бакалавр» (4 роки навчання) та «Магістр» (+1-2 роки).
 • 1-2-річні програми на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Галузі спеціалізації «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» (мовавикладання – ENGLISH)

 • International Communication – Інститут Міжнародних Комунікацій
 • International Business and Management Studies – Інститут Міжнародного Бізнесу та Менеджменту

Напрямки:
International Marketing (менеджер з експорту, менеджер з продажу та реклами, маркетолог, маркетолог-аналітик)
International Management (консалтинг, проект менеджмент, менеджер з кадрової політики, управління виробництвом)
International Finance & Accounting (фінансовий аналітик, радник з інвестицій, спеціаліст у банківській сфері)
International Travel & Tourism (менеджер готельного, туристичного, ресторанного, курортного бізнесу, міжнародні комунікації та міжкультурні комунікації)

 • International Facility Management – Інститут Менеджменту: обслуговування всіх сфер діяльності компаній, координація роботи персоналу
 • Advanced Sensor Applications – Інститут сенсорних технологій
 • International Physiotherapy Department – Інститут фізіотерапії

2015 року в «HANZE UNIVERSITY» відкрилась нова спеціальність “Бізнес та ІТ”. Сьогоднішній ринок праці вимагає таких спеціалістів, тож перед майбутніми випускниками із таким дипломом відкриваються прекрасні можливості працевлаштування. Цього ж року VLS відправляє на навчання за цією спеціальністю першого студента з України.

Сайт університету www.hanze.nl

Категорії
ПАРТНЕРИ Університети-партнери

Collegium Civitas

Collegium Civitas

Collegium Civitas займає I місце серед вищих навчальних закладів Польщі за спеціалізацією “Міжнародні відносини”. Collegium Civitas – це дійсно один з найкращих університетів в Польщі, де Ви можете вивчати міжнародні відносини, соціальні і політичні науки.

 • Університет пропонує програми на рівні бакалаврату, магістратури та докторантури.
 • Університет має державну акредитацію та акредитацію Комісії Ректорів Польських ВУЗів – дві найважливіші і престижні акредитації.
 • Університет пишається сертифікатами якості освіти: Сертифікат Університету Кінгстон у Лондоні, Сертифікат Довіри, Сертифікат Університету Лідерів 2011.
 • Університет є членом таких міжнародних організацій, як International Sociological Association, International Society of Political Psychology, International Political Science Association, і European Political Science Association.

Англомовні спеціальності:

 • Міжнародні відносини
 • Журналістика
 • Соціологія
 • Політологія
 • Філософія

Якщо у вас є інтерес до соціології, політології та міжнародних відносин, Collegium Civitas – місце саме для вас!

Collegium Civitas є сучасним недержавним університетом, розташованим в самому центрі Варшави – найбільш динамічної столиці Центральної та Східної Європи. Історія навчального закладу бере свій початок в 1997 році.

Collegium Civitas був створений за ініціативою групи відомих вчених з Польської Академії Наук, найпрестижнішої польської освітньої установи. Професори з 5 інститутів -політичних досліджень, філософії та соціології, історії, історії мистецтв і слов’янських досліджень заклали основи Collegium Civitas.
За словами тижневика Newsweek Polska, випускники Collegium Civitas є одними з найбільш затребуваними роботодавцями Польщі. Престижна французька щоденна газета Le Monde назвала Collegium Civitas одиним з кращих університетів у світі в галузі політичних наук.

Одинадцять причин, чому ви можете обрати Collegium Civitas

 1. Найвище місце в рейтингах польських університетів
  З 2000 року Collegium Civitas незмінно займає перше або друге місце в академічних та університетських рейтингах провідних польських журналів, газет чи навчальних закладах, як Wprost, Polityka, Reczpospolita orWiarygodna Szkoła.
 2. Акредитація
  Більшість викладачів університету – з Польської академії наук – найкращої науково-дослідної установи в країні. Мають сертифікат якості в галузі освіти від Конференції польських університетів. Двічі їхні викладачі отримували Приз за кращого академічного вчителя.
  Collegium Civitas пишається проведенням акредитації від Національної комісії з акредитації та акредитації університету акредитаційної комісії при Конференції ректорів польських університетів.
 3. Маленька чисельність студентських груп
  Викладання досконалості. Викладачі є відкритими для спілкування, а чисельність студентів у групі мала.
 4. Сучасне інтернет – середовище
  Collegium Civitas запровадив систему Online Services, яка дозволяє студентам зареєструватися, перевірити свої оцінки, висловити свою думку, довідатися про курси і викладачів через Інтернет. Система онлайн-послуг отримала високу оцінку як студентів, так і викладачів.
 5. Майстер Іноземних Мов
  Empik школа, перш за все мовна школа в Польщі, надає послуги навчання студентів. Іноземним студентам запоропоновано польська мова як іноземна.
 6. Міжнародні зв’язки
  Більш ніж половина студентів користується міжнародними програмами обміну. Collegium Civitas є частиною європейської системи трансферу кредитів, який збільшує мобільність студентів у всіх країнах. Представники 27 країн навчаються на програмах бакалаврату та магістратури університету.
 7. Ідеальне розташування
  Університет розташований в центрі Варшави, в Палаці культури і науки. Багато визначних пам’яток знаходяться в кількох хвилинах ходи від палацу, неподалік — транспорт. Поруч – більшість банків, поштових відділень, ресторанів і барів.
 8. The Final Frontier
  Навчання у Collegium Civitas фокусується на розширенні Європейського Союзу, переході до ринкової економіки і демократії, глобалізації, стратегічному аналізі, політичній комунікації та політичному керівництві. Немає майбутнього соціолога, ділової людини, аналітика без глибокого знання логіки та історії цих процесів і проблем.
 9. Невеликі витрати на проживання і доступне навчання
  Варшава – недороге місто. Проїзд на таксі від аеропорту до центру становить близько 7 євро. Кімнату в хорошому готелі можна зняти за 50 євро. Однокімнатну квартиру можна орендувати за 400 євро в місяць. Обід в ресторані коштує 6 євро. Квиток в кіно за ціною 5 євро. Приємною є також вартість навчання!
 10. Відмінні можливості кар’єри
  Характер навчальних програм дозволяє студентам конкурувати на ринку праці. BA програми в Collegium Civitas можуть бути використані як плацдарм для подальшої освіти у Великобританії, США, Канаді чи інших англомовних країнах.
 11. Національне та міжнародне визнання високоякісної освіти!
  Університет отримав акредитацію від Національної Комісії з Акредитації Університетів на Конференції ректорів польських університетів. Collegium Civitas пишається кількома сертифікатами з якості освіти, таких як Університет Кінгстон, Лондон (Kingston University, London) Сертифікат Університету Трастворзі (the Trustworthy University Certificate ) та Сертифікат Університету Лідерів(Certificate of University of Leaders) 2011 року.
  Навчальний заклад є офіційним членом багатьох міжнародних об’єднань та організацій, наприклад, Міжнародної Соціологічної Асоціації, Міжнародного Товариства Політичної Психології, Міжнародної Асоціації Політичних Наук.

Сайт університету www.civitas.edu.pl

Категорії
ПАРТНЕРИ Університети-партнери

Stenden University of Applied Sciences

Stenden University of Applied Sciences

Якщо ви замислюєтеся продовжити навчання за кордоном, то Голландія, або Нідерланди, – правильний вибір. Ця країна з давніх часів відома як центр освітніх традицій і університетів. Її освіта за багато століть досягла високого рівня і відповідає світовим стандартам. Дипломи голландських вищих навчальних закладів визнаються у всіх країнах світу і наявність голландського диплому – ключ до успішної кар’єри.

В Університеті прикладних наук Стенден (Stenden University of Applied Sciences) навчається приблизно 12 тис. студентів з 60 країн світу. Серед них – студенти з Китаю, Індонезії та країн Східної Європи. Stenden готує кадри для міжнародного ринку. Популярність заклад завоював завдяки своїм англомовним бакалаврcьким і магістерським програмам в галузі готельного і туристичного, ресторанного менеджменту і бізнес-адміністрування. Стенден — найкращий у Нідерландах вищий навчальний заклад готельного та ресторанного бізнесу та входить до 5 кращих в Євросоюзі за цими спеціалізаціями.

Університет розташований у мальовничому місті Леуварден (приблизно в 3-х годинах їзди від аеропорту Скіпхол).
Навчальні програми Stenden University високо цінуються у всьому світі, а випускники затребувані у всіх міжнародних бізнес – і держструктурах. Високу якість засвідчує акредитація голландсько-фламандської організації (NVAO).

Сьогодні Стенден пропонує такі освітні англомовні програми:

Бакалавр:

 • Міжнародний бізнес і вивчення навичок управління
 • Міжнародний готельний менеджмент
 • Менеджмент дозвілля
 • Офісний менеджмент (управління персоналом)
 • Менеджмент міжнародного туризму
 • Менеджмент у сфері медіа та розваг

Магістр:

 • Міжнародний Туризм і сфера дозвілля
 • Міжнародний менеджмент послуг
 • Міжнародний Event Management

Академічний рік складається з 2-х семестрів. Навчання починається у вересні та лютому.

Cистема PB

Університет Стенден використовує унікальні методики навчання, які дають гарні знання та практичні навички студентам.

Що таке Problem Bassed Learning? Ви зустрічаєтеся раз на тиждень у невеликих групах від 12 до максимум 15 студентів, систематично працюючи над конкретним проектом, або проблемою. Так званий “мозковий штурм ”, під час якого студенти вивчають завдання і розв’язують реальні життєві ситуації. Для цього вони використовують різні джерела інформації — від традиційної бібліотеки до Інтернет ресурсів і власної фантазії. Ви доповнюєте один одного, кожен робить свій внесок у проект. А відтак — отримуєте однакові оцінки. PBL вимагає чіткого планування та самоорганізації. І як результат — велика кількість практичних знань, які випускники Стендена з гордістю демонструють роботодавцям.

Сайт університету www.stenden.com

Категорії
ПАРТНЕРИ Університети-партнери

Universidade Nova De Lisboa (NOVA), Португалія

Universidade Nova De Lisboa (NOVA), Португалія

Назва Universidade Nova De Lisboa (NOVA) означає творчість та інновації. Університет пишається своєю молодістю, оскільки є одним із наймолодших державних університетів в районі Лісабонської митрополії.

У NOVA на даний час навчається близько 19,000 студентів, працює 1491 викладачів. В структурі ВИШу – п’ять факультетів, три інститути і одна школа, що дає можливість обрати саме ваш напрям з широкого спектру курсів з усіх галузей знань.

Застосування принципів Болонської декларації для всіх курсів є чітким показником потужності NOVA. Університет позиціонує себе як європейський вищий навчальний заклад. Тут на повну діє програма Erasmus, за якою студенти мають можливість здобувати освіту в університетах-партнерах в інших країнах.

NOVA об’єднує 42 науково-дослідних центрів, які фінансуються FCT (Португальський Фонд науки і технології), до послуг студентів та науковців також 3 надсучасні лабораторії (в партнерстві з іншими установами). В останній оцінки FCT (2007-2008), 26 з цих центрів були класифіковані як “відмінно” або “дуже добре.

Високий рівень досліджень в багатьох областях також є наріжним каменем у міжнародному співробітництві університету NOVA. Крім того, NOVA інтенсивно розвиває коопераційні зв’язки з Бразилією. На меті також організація співпраці із вищими навчальними закладами з країн Латинської Америки. Дружні зв’язки налагоджені і з північно-американськими університетами – Університет штату Техас в Остіні (UTA), Массачусетський технологічний інститут (MIT) і Університету Карнегі-Меллона (CMU). Такому міжнародному рівню сприяє і всіляка підтримка з боку португальського уряду.

Отже, Universidade Nova De Lisboa – це абсолютно новий варіант європейської освіти, де висока якість диплому забезпечує стовідсоткове працевлаштування у найкращих компаніях, а ціна за навчання приємно вражає!

Universidade Nova De Lisboa пропонує навчання за такими напрямами:

 1. The Faculty of Sciences and Technology – факультет науки і технологій.
 2. Faculty of Social Sciences and Humanities – факультет соціальних і гуманітарних наук.
 3. Faculty of Business and Economics – факультет бізнесу та економіки.
 4. Faculty of Medical Sciences – Факультет медичних наук.
 5. Faculty of Law – правознавчий факультет ( бакалаврат – 8 семестрів , магістратура – 3 семестри ).
 6. The Institute of Hygiene and Tropical Medicine – Інститут Гігієни і тропічної Медицини.
 7. The School of Statistics and Information Management – Вища Школа Статистики та інформаційного менеджменту.
 8. Institute of Chemical and Biological Technology – Інститут хімічних та біологічних технологій.
 9. National School of Public Health – Національна Вища Школа громадського Здоров’я ( бакалаврат – 4 роки , магістратура – 2 роки).

Подробиці на сайті: www.unl.pt

Категорії
ПАРТНЕРИ Університети-партнери

Польсько — японський Університет інформаційних технологій, Варшава, Польща

 Польсько – японський Університет інформаційних технологій, Варшава, Польща

VLS пропонує Польсько – японський Університет інформаційних технологій. ВНЗ визнано одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів у Польщі серед роботодавців, студентів та ЗМІ.

ВНЗ був заснований в 1994 році після укладення двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії. Особлива увага приділяється навчальним планам, які постійно переглядаються і оновлюється відповідно до вимог ринку праці в Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання.

Також, приділяється увага наданні практичних навичок. Завдяки чому випускники не мають проблем з пошуком роботи.

У PJIIT працюють професійні викладачі з Польщі та інших країн світу. Тут можна отримати ступінь інженера і магістра комп’ютерних наук, звання доктора технічних наук , є також можливість навчання в аспірантурі. Студенти PJIIT користуються тими ж привілеями, що й студенти державних університетів.

Основним напрямком в університеті є інформатика, абітурієнтам пропонуються також, факультет комп’ютерних мистецтв, дизайну інтер’єру, інформаційного управління та факультет японської культури .

Інститут співпрацює з університетами Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії, куди за програмами обміну студенти мають можливість поїхати на навчання.

Мови навчання: польська, англійська

Університет не має курсів польської мови. Кандидати, які бажають навчатися на польському повинні мати відповідні докази достатнього знання мови (сертифікат В1). Якщо їх немає, потрібно пройти інтерв’ю.

Для тих, хто хоче вчитися англійською мовою необхідно мати один з сертифікатів : CAE (мінімальний бал B), CPE, TOEFL або будь-який інший вид кваліфікації високого рівня (У 1 – В2 за шкалою CEFR).

Факультети та спеціальності:

Інформатика (польською або англійською мовами)

 • Бази даних
 • Програмування програмного забезпечення та баз даних
 • Програмування та мережі
 • Паралельні та розподілені системи
 • Інтелектуальні системи обробки даних
 • Вивчення Web
 • Мультимедіа
 • Мультимедіа – 3D-анімація
 • Мультимедіа – програмування ігор
 • Робототехніка
 • Програмування додатків для бізнесу
 • Мережі для мобільних пристроїв

Культура Японії

Нові медіа – графіка

Управління інформацією

 • Управління проектами
 • Системи підтримки прийняття рішень

Дизайн

 • Дизайн інтер’єру
 • Проектування виставкових площ

Деталі на сайті університету www.pja.edu.pl

(за матеріалами сайту www.euroosvita.info)

Категорії
ПАРТНЕРИ Університети-партнери

Університет Vistula, Варшава, Польща

Університет Vistula, Варшава, Польща

Vistula – це відома марка на ринку приватних ВНЗ Польщі. Це мережа вишів по всій території країни. У тебе є можливість обрати найкращу спеціальність для себе. Тут пропонують студентам 15 напрямів навчання польською і 7 англійською мовою.

Вістула в цифрах

 • 5 місце серед приватних ВНЗ в рейтингу “Perspektywy” 2014
 • 54 програми навчання: 15 — бакалаврату, 3 — магістратури, 3-інженерні, 25 — післядипломні
 • 40 тисяч випускників
 • 43 країни, з яких приїхали навчатись студенти
 • 45 університетів, з якими співпрацюємо в рамках міжнародного обміну студентами
 • 210 викладачів

Академія Фінансів та Бізнесу Vistula є перевіреним і надійним Університетом. Протягом багатьох років займає високі позиції в рейтингах ВНЗ. Головна особливість – постійне вдосконалення.

Кваліфіковані кадри

У AFiB Vistula понад 210 викладачів. З них 50 професорів і докторів з вищої наукової та професійної кваліфікації, які захистили дисертацію.

Викладачі академії – насамперед практики, які набули досвіду в знаменитих фірмах та установах і тепер передають його студентам.

Співпраця з видатними вченими з академічних центрів усього світу гарантує, що програма освіти реально оцінює потреби сучасного ринку праці.

Навчання в міжнародному оточенні

Навчання в Академії Фінансів і Бізнесу Vistula відбувається міжнародної атмосфері. У нашому інституті навчаються студенти з 38 різних країн та 4 континентів. У тебе є унікальна можливість виїхати за кордон на практику за освітніми програмами (в т. ч. Німеччину, Іспанію, Туреччину і т.д.)

Ти можеш стати учасником програми міжнародного обміну студентів в університетах більш ніж в 30 країнах світу. Ми надаємо можливість своїм студентам подорожувати і переймати знання у справжніх професіоналів.

Академія Фінансів та Бізнесу Vistula дарує тобі можливість розширити свій кругозір, побувати на міжнародних і державних конференціях. Ти можеш вчитися як польською, так і англійською мовою.

Професійний розвиток

В університеті підтримують професійний розвиток студентів. ВНЗ відрізняється від інших інноваційністю. Саме тому тут ввели новаторську програму, що об’єднує світ бізнесу та освіти, COOP-EDU, в рамках якої, Академія Фінансів та Бізнесу Vistula співпрацює з такими відомими компаніями, як Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus та інші. Академія Фінансів та Бізнесу Vistula пропонує своїм студентам участь у стипендіальних програмах стажувань. Також у тебе є можливість брати участь у міжнародних проектах (наприклад, в Китаї). Наш ВНЗ співпрацює зі студентським співтовариством Academic Force під опікою Доктора наук, Професори Krzysztofa Rybińskiego. Це студентське об’єднання займається реалізацією досліджень для зовнішніх фірм.

У нас також проходить JOB SPOT – перші в Польщі організовані студентами лекції, які проводяться фахівцями бізнес середовища та потенційними роботодавцями, а також ярмарки вакансій.

Забезпечуємо комфортне навчання

На території університету ти знайдеш все, що тобі знадобиться для комфортного навчання: сучасні лекційні зали, розраховані на кілька сотень осіб, бібліотека, тренажерний зал, спортивний зал, їдальня і кафетерій. Під час теплої погоди ти зможеш відпочити зі своїми друзями на вулиці біля університету. Будівля нашого ВНЗ пристосоване також для людей з обмеженими можливостями.

Розвивай не тільки розум, а й тіло

Любиш спорт? Тоді спеціально для тебе у нас є хороші новини: тобі не потрібно шукати місце, де можна пограти у спортивні ігри зі своїми друзями! Скористайся спортзалом Академії Фінансів і Бізнесу Vistula. Вона пристосована для гри в баскетбол, волейбол, футбол, бадмінтон, а так само для фітнесу. Ти ходиш в тренажерний зал? Вступай до Vistula, і у тебе з’явиться можливість займатися прямо в Університеті. Час твоїх занять необмежено!

Місією Академії Фінансів і Бізнесу Vistula є надання високого рівня освіти для міжнародних студентів, враховуючи їх потреби та побажання.

Сайт університету www.vistula.edu.pl

Категорії
Компанії-партнери

Укрексімбанк

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

5 травня 2009 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2009 року №375, згідно з якою Укрексімбанку змінено його повну назву з відкритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство шляхом внесення відповідних змін до Статуту банку.

Сьогодні АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» складається з Головного банку, 27 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2015) і охоплює практично всю територію України. За кордоном працює 2 представництва Банку – у Лондоні та Нью-Йорку. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів (понад 850 банківських установ у різних країнах світу).

Більше на сайті www.eximb.com