Категорії
Новини Новини VLS Ознайомчі сесії Освітні цікавинки Переваги

Три незабутніх дніу місті Вінер Нойштадт !

Делегація міжнародного мовного центру VLS у період з 17 по 20 жовтня 2019 року відвідала закриту презентацію університету у місті Вінер Нойштадт (нижня Австрія). Аплікантам була продемонстрована навчально-технічна база, проведена екскурсія по навчальним корпусам. Група мала можливість поспілкуватися із студентами, побачити їх в режимі реального навчального процесу, відвідати сучасну бібліотеку.

Програма була надзвичайно насиченою. Із запланованого були відвідини найпотужнішого економічного ВУЗу Австрії у місті Відень. Футуристичний дизайн, найсучасніший підхід до навчальної програми, нікого не залишили байдужим. Наостанок група мала змогу побачити найстаріший німецькомовний ВУЗ Австрії у самому її сердці. Кожен куточок дихає історією. У старій бібліотеці ніби із книг про Гаррі Поттера, навчається екстремально сучасна молодь. Поєднання традицій і сучасного підходу до навчання – є візитівкою цього ВУЗу.

Характерною особливістю подорожі, було повне занурення у реальне життя австрійців. Ми подорожували електричками та метро. Купували самі квитки, домовлялися з таксистами. Не боялися просити допомоги та спілкуватися із людьми на вулиці. Не ходили лише туристичними доріжками, не відвідували лише найвідоміші місця. Почувалися майже як вдома. 

Три незабутніх дні. Наступного разу приєднуйтесь до слухачів міжнародного мовного центру VLS та отримуйте лише позитивні емоції!

 

Категорії
Новини Ознайомчі сесії Освітні цікавинки

УВАГА!

Унікальна можливість відвідати один з найкращих університетів Австрії у місті Вінер-Нойштадт 17 жовтня 2019 року.

Спеціально для слухачів “VLS” буде проведено закриту презентацію англомовних і німецькомовних програм університету!

18 жовтня 2019 року делегація відвідає Віденьський національний університет. Також відбудеться оглядова екскурсія по Відню!

Запис в групу для ознайомчої сесії до 5 жовтня 2019 року.

Керівник групи –  Заразенко Ольга Борисівна, тел: +380990680885 , +380634336377

З повагою, адміністрація “VLS”

Категорії
Новини Ознайомчі сесії

Запрошуємо на ознайомчу сесію у Нідерланди!

 Basis CMYK 2
Два найкращих університети Нідерландів HANZE UNIVERSITY GRONINGEN та  STENDEN UNIVERSITY  запрошують на день відкритих дверей!
Традиційно VLS організовує ознайомчу сесію. Ви зможете познайомитись із країною, системою освіти, викладачами та випускниками VLS, які нині там навчаються. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! 
Ознайомча сесія  відбудеться з 5 по 9 квітня. Запрошуємо усіх, хто зацікавлений,  приєднатись до нашої групи.
Деталі за телефоном: +380966873384 (керівник групи) та у наших офіс-менеджерів.
Поїхали з нами!

 

Категорії
Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Ознайомча сесія 2017. Кращі університети чекають на тебе!

Шановні батьки та слухачі VLS!

Традиційно восени VLS організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. Тож запрошуємо усіх, хто бажає переконатись в першокласності європейської освіти поїхати із нами!

VLS організовує поїздку на день відкритих дверей до університету Hanze у м. Гронінген та університету Стенден, Нідерланди.
У програмі поїздки:
🙂 Hanze – один з кращих університетів Північної Європи. Тут готують спеціалістів багатьох напрямів. Найпотужніші – міжнародний бізнес та масові комунікації. Власне, це один із пріоритетів нашої подорожі. Тільки під час цієї зустрічі ви зможете дізнатись повну інформацію про навчальний заклад, напряму поспілкуватись із викладачами та студентами-українцями, випускниками VLS!

1

🙂 Ви зможете познайомитись із викладачами та студентами  університету Stenden – провідного у підготовці кадрів для готельно-ресторанного бізнесу. База навчального закладу здивує 4-ри зірковим діючим готелем, де студенти набувають необхідних знань. Але найголовніше – під час поїздки ви зможете напряму поспілкуватись зі студентами-вінничанами, які здобувають освіту у Нідерландах.

2Запис на ознайомчу сесію ДО 5 ЖОВТНЯ!

Якщо Ви розглядаєте можливість даної поїздки, просимо якнайшвидше повідомити офіс-менеджера про це.

Категорії
Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Весняна ознайомча сесія до кращих університетів Нідерландів.

Шановні батьки та слухачі VLS!

Традиційно навесні VLS організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. Тож запрошуємо усіх, хто бажає переконатись в першокласності європейської освіти поїхати із нами!

З 5 по 9 квітня VLS організовує поїздку на день відкритих дверей до університету Hanze у м. Гронінген та університету Стенден, Нідерланди.
У програмі поїздки:
🙂 Hanze – один з кращих університетів Північної Європи. Тут готують спеціалістів багатьох напрямів. Найпотужніші – міжнародний бізнес та масові комунікації. 7 квітня в університеті – День відкритих дверей! Власне, це один із пріоритетів нашої подорожі. Тільки під час цієї зустрічі ви зможете дізнатись повну інформацію про навчальний заклад, напряму поспілкуватись із викладачами та студентами-українцями, випускниками VLS!

1

🙂 Ви зможете познайомитись із викладачами та студентами  університету Stenden – провідного у підготовці кадрів для готельно-ресторанного бізнесу. База навчального закладу здивує 4-ри зірковим діючим готелем, де студенти набувають необхідних знань. Але найголовніше – під час поїздки ви зможете напряму поспілкуватись зі студентами-вінничанами, які здобувають освіту у Нідерландах.

2

🙂 Знайомство з м. Амстердам. Неповторні враження від міста на воді – одного з найбільших туристичних центрів Європи. Також пропонуємо екскурсію до всесвітньо відомого ландшафтного парку Keukenhof. На вас чекає незабутнє враження від всесвітньовідомої долини тюльпанів Keukenhof. Це казкове парково-квіткове королівство, що розкинулося на площі в 32 га в регіоні тюльпанів, а точніше в околицях містечка Ліссе, між Амстердамом і Гаагою, вже давно нарекли «Садом Європи». Тому скоріш приєднуйтесь до когорти щасливців, які побачили це чудо!

bollenvelden_molens

Якщо Ви розглядаєте можливість даної поїздки, просимо якнайшвидше повідомити офіс-менеджера про це за телефонами:
0432 51 73 05
067 208 00 44
063 830 22 13

Директор VLS,
Слободянюк Віктор Михайлович.

Категорії
Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Ознайомча сесія 2017. Знайомство із кращими університетами Польщі.

VLS запрошує познайомитись із кращими університетами Польщі

Вже протягом багатьох років Центр VLS двічі на рік організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Польщі. У ці подорожі ми традиційно запрошуємо наших слухачів та їхніх батьків.

Поїздка відбудеться орієнтовно з 26 лютого по 1 березня 2017 року. У Вас буде унікальна можливість особисто відвідати кращі університети Варшави та Лодзя. Нас гостинно зустрінуть в університетах Vistula, Civitas Collegium, Polish-Japanese IT Academy. А також у Національному Університеті міста Лодзь.

Ви познайомитесь із викладачами, системою навчання, матеріально-технічним забезпеченням закладів.

А головне – у Вас буде унікальна можливість у вільній атмосфері поспілкуватись із українськими студентами – випускниками VLS та з перших вуст почути про навчання за кордоном. Студенти розкажуть про те, як вчаться, як живуть, чим харчуються та де відпочивають.

VLS організовує ознайомчі сесії за собівартістю (проживання+проїзд).

Поїхали з нами!

Категорії
Галерея Наші фото Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Делегація VLS відвідала Нідерланди

У квітні Нідерланди особливо гарні. У цьому переконались слухачі центру VLS. Наша група приїхала до голландського університету Hanze, який традиційно навесні проводить День відкритих дверей. Спеціально для вінничан викладачі вишу організували детальну презентацію спеціальностей та можливостей навчання. А ще ми мали можливість напряму поспілкуватись із студентами-українцями, які вже здобувають європейську освіту у цьому університеті.

Але окрім насиченої офіційної програми учасники ознайомчої сесії провели цілий день у яскравому Амстердамі та насолодилися красою тисяч тюльпанів, які саме у квітні зацвітають у легендарному ландшафтному парку Keukenhof.

Подорож вдалась на славу. Тож наступного разу запрошуємо усіх охочих приєднатись. Подорожуйте з користю разом із VLS!

Категорії
Ознайомчі сесії

Ознайомчі сесії

exchangeВже протягом багатьох років Центр VLS двічі на рік організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. У ці подорожі ми традиційно запрошуємо наших слухачів та їхніх батьків. Що це дає?

По-перше. Ми підтримуємо вислів “Краще один раз побачити, аніж десять почути”. Тому пропонуємо майбутнім студентам та їхнім спонсорам – батькам на власні очі подивитись на університети, поспілкуватись із викладачами та студентами, відчути атмосферу країни, де будуть здобувати освіту. Так набагато легше обрати бажаний ВИШ.

По-друге. Докорінна відмінність ознайомчих сесій VLS у тому, що для наших делегацій свої університети презентують не тільки професори, викладачі та працівники міжнародного студентського офісу, а й наші студенти – випускники VLS, які нині там здобувають освіту. Відтак, Ви зможете набагато якісніше обрати спеціальність, познайомитись із матеріально-технічним забезпеченням навчального закладу, а також напряму, у неформальній обстановці поспілкуватись із нашими студентами про рівень освіти, складність навчання, умови проживання, харчування, ціни та все, що забажаєте). Усі подробиці та враження від ознайомчих сесій дивись у нашій галереї))

По-третє. VLS – не туристична компанія. Тому всі ознайомчі сесії ми організовуємо по собівартості (проїзд+проживання).

По-четверте. Поїхали з нами!