Категорії
Галерея Наші фото

Фотозвіт болгарських канікул)

Категорії
Галерея Наші фото Новини Новини VLS

Як VLS та друзі слухали класику у Відні та куштували смаколики у Кракові…

Колектив VLS на запрошення директора Віктора Слободянюка на травневі свята подорожував Європою. Ми проїхали сотні кілометрів для того, аби на кілька днів поринути у віденську розкіш та краківську казку. Разом із слухачами центру та нашими друзями  побували у прекрасному польському містечку Ланьцут, погуляли його парками та намилувались стародавнім палацом.

А потім – дорога на Відень. Це місто підкорило своєю величчю та неймовірним історіями. Мандруючи вуличками розумієш – тут ходили імператори та принци! Музеї, площі, пам’ятники, величні та, водночас, доступні для туристів парки і палаци! Відень – це дуже високий рівень європейського життя!

На зворотньому шляху група зупинилась на день у Кракові – старовинному та надзвичайно комфортному містечку, з якого, здається, змалювали усі казки про королів та принцес.

Дуже дякуємо нашим партнерам “Укрвізі” та пані Марині Чепурній – керівнику групи, за гарну подорож та насичену програму.

 

Ми побачили чимало цікавого, тож наступного разу – поїхали разом!

 

Категорії
Галерея Наші фото Новини Новини VLS Ознайомчі сесії

Делегація VLS відвідала Нідерланди

У квітні Нідерланди особливо гарні. У цьому переконались слухачі центру VLS. Наша група приїхала до голландського університету Hanze, який традиційно навесні проводить День відкритих дверей. Спеціально для вінничан викладачі вишу організували детальну презентацію спеціальностей та можливостей навчання. А ще ми мали можливість напряму поспілкуватись із студентами-українцями, які вже здобувають європейську освіту у цьому університеті.

Але окрім насиченої офіційної програми учасники ознайомчої сесії провели цілий день у яскравому Амстердамі та насолодилися красою тисяч тюльпанів, які саме у квітні зацвітають у легендарному ландшафтному парку Keukenhof.

Подорож вдалась на славу. Тож наступного разу запрошуємо усіх охочих приєднатись. Подорожуйте з користю разом із VLS!

Категорії
Галерея Наші фото Новини Новини VLS

Merry Christmas and a Happy New Year!

Merry Christmas and a Happy New Year to everyone:VlS staff, VLS  teachers, VLS students and parents!!!

Studio_20151224_213924

20151224_165912

20151224_170017

With best wishes,

group “IELTS Beginners”

Категорії
Галерея Наші фото

Ознайомча сесія 2015. Кращі польські університети.

Категорії
Галерея Наші фото Новини Новини VLS

Відзначаємо страшно веселий Хеллоуін!!!

А нам весело і зовсім не страшно)))

Категорії
Галерея Наші фото

Ознайомча сесія – 2014. Нідерланди

Як завжди – отримали чимало позитивних вражень та більше дізнались про навчання у Hanze та Stenden. Бонус – Цілий день в Амстердамі!

Категорії
Галерея Наші фото

Ознайомча сесія 2013. Нідерланди

Ми побували у кращих університетах Нідерландів. Наші партнери Нanze та Stenden організували пізнавальні презентації. А ще ми вдосталь наговорились із випускниками VLS – студентами цих університетів про все на світі. Але найголовніше – про всі нюанси навчання, які не видно з першого погляду. А на закуску – денна екскурсія Амстердамом)

Категорії
Галерея Наші фото

Літня мовна школа у Нідерландах

Літня школа була організована на базі кращого університету Північної Європи HANZE. Цілодобове спілкування англійською із викладачами, жителями містечка Гронінген – прекрасна можливість вдосконалити знання і дізнатись більше про Європу. А ще ми прекрасно відпочили)))

 

Категорії
Галерея Наші фото

Підписання договору із університетом NOVA, Португалія