Категорії
Команда Наші випускники

Юлія Слободянюк

Менеджер з персоналу Європейської штаб-квартири Mondelēz International (ex Kraft Foods)

Завдяки VLS я вдосконалила мої знання англійської та вступила до Міжнародної школи бізнесу в університеті Hanze. Я дуже задоволена здобутою освітою, що відкрила мені двері в світ та дала відчуття свободи. Я змогла обирати, де жити і ким працювати. Можу запевнити з власного досвіду, що освіта в Нідерландах є однією з найкращих в Європі.

Категорії
Команда Наші випускники

Анастасія Коваль

Операційний Співробітник, готель “Suite Novotel”, Ден Гааг, Нідерланди.

Навчання за кордоном дало мені можливість отримати знання і диплом  міжнародного зразка, а також доступ до інтернаціонального ринку праці. Щиро вдячна “VLS”,  “Hanze” і мамі.

Категорії
Команда Наші випускники

Назар Гончарук

Менеджер з продажу та розвитку бізнесу, Four Media Network. Кельн, Німеччина.

Навчання за кордоном відкрило для мене нові горизонти для кар’єрного росту на світовому рівні. Нові знайомства та досвід, який я здобув за останні роки, змінили моє життя. “VLS” та “Hanze” – це шлях для тих, хто хоче бути в цьому житті успішним.

Категорії
Команда Наші випускники

Аліна Сухарева

Старший менеджер по роботі з партнерами, ZinQMedia, Амстердам, Нідерланди.

Навчання в Hanze University було найкращим досвідом в моєму житті. Я щиро рекомендую центр VLS, де ви не тільки поліпшите свої знання іноземної мови, а й отримаєте можливість жити за кордоном і відкрити двері у світле майбутнє. Отримана освіта в Гронінгені допомогла мені знайти перспективну роботу в найкоротші терміни.

Категорії
Команда Наші випускники

Оксана Чугунова

Міжнародна Бізнес Підтримка, стажер, KPMG Амстердам, Нідерланди

Ступінь бакалавра, здобутий в Нідерландах відкрив для мене низку можливостей. Це і розуміння міжнародної ділової практики, і чисельні знайомства, і можливість вчитися далі та отримати хорошу роботу. Бажаю “VLS” та “Hanze” і надалі так плідно співпрацювати.

Категорії
Команда Наші випускники

Каріна Добрунова

Маркетинг і Внутрішні Продажі WeDo Technologies, Лісабон Португалія

Я живу в Європі вже 6 років. Я реалізувала себе, виросла, зустріла людей з різних куточків світу. Отримавши досвід роботи в успішних стартапах, на даний час я працюю на міжнародну компанію, яка має понад €61,5 млн  прибутків. І коли я замислююсь, як все почалося, то згадую VLS, який відкрив двері для можливостей та досягнень.

Категорії
Команда Наші випускники

Марина Слічна

Працює у Сінгапурі, Південно-Східна Азія

Навчання у VLS відкрило мені Європу. Разом з тим збільшився мій потенціал та відкрились прекрасні перспективи високих досягнень у житті.

Категорії
Команда Наші випускники

Роман Ловіков

Асистент COS Variances в Adidas group.

Освіта за кордоном розширила межі мого світосприйняття і дозволила поглянути на життя з різних сторін. Крім того, я чітко зрозумів, що кожна дія впливає на кінцевий результат, тому рух вперед, рішучість і відповідальність є необхідною умовою для досягнення  успіху.

Я щиро вдячний “VLS” та “Hanze” за можливість це зрозуміти.

Категорії
Команда Наші випускники

Руслан Хорін

Співвласник у “iPeople”- Магазин & Сервісний центр Apple, Вінниця, Україна.

VLS та Hanze дали можливість обрати свій шлях. Я зрозумів, що не потрібно стояти на місці, а навпаки – постійно навчатись та вдосконалювати себе.

Категорії
Команда Наші випускники

Олена Мельник

Офіс менеджер та асистент віце-президента MoneyGram, Франкфурт-на-Майні Німеччина

Центр VLS відкрив мені двері в Європу і надав можливість отримати освіту міжнародного стандарту, познайомитися з людьми з різних куточків світу, з різними культурами і традиціями, вивчити кілька мов, а також подарував друзів на все життя.