Міжнародний мовний центр VLS успішно працює з 2000 року. Наша місія – допомогти вивчити іноземні мови дітям та дорослим. У кожного з наших учнів своя мета. Хтось планує навчатися закордоном у кращих університетах, хтось опановує мови для бізнес-спілкування чи подорожей. Ми допоможемо реалізувати ваші плани!

Пишаємось, що VLS єдиний в регіоні офіційний партнер Британської ради. Саме до наc приїздять кембриджські екзаменатори і наші слухачі складають міжнародні іспити з англійської мови IELTS у Вінниці. Наші викладачі готують до іспиту по всіх напрямах: Reading, Listening, Writing, Speaking, Graphs, спеціальна лексика.

Ми гарантуємо результат. Підтверджуємо це сертифікатами IELTS із середнім балом 6,8 та відгуками наших учнів та їхніх батьків!

Одна із наших стратегічних цілей – допомогти учням вступити в омріяні університети закордон. Саме тому ми маємо партнерські договори з кращими університетами Європи у Нідерландах, Польщі, Австрії.

Повний супровід це:

–   Підготовка до міжнародного іспиту з англійської мови IELTS та складання його у Вінниці на базі VLS.

–   Ознайомчі сесії для майбутніх студентів та їхніх батьків. Саме на них можна заздалегідь познайомитись із навчальним закладом, викладачами, поспілкуватись із студентами та дізнатись більше про побутові умови проживання і навчання.

–   Допомога із оформленням документів та переїздом дитини на навчання.

Ми піклуємось про дружню атмосферу та комфортні умови навчання.

Прогресивні методики від кращих викладачів міста, сучасні підходи до навчання в поєднанні з наполегливістю учнів дають результат! Втім, приходьте! Переконайтесь самі!

Виникли питання?

Зверніться за телефоном або на електронну адресу:

+38 (067) 208-00-44

+38 (063) 830-22-13

( Пн.-Пт. 10:00-18.00)

vls.vinnytsia@gmail.com

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: