Наші партнери

VLS офіційно співпрацює з кращими університетами в Європі. Ми забезпечуємо повну підтримку вступу на омріяну спеціальність: вивчення мови, отримання сертифікату, оформлення та подання документів, супровід під час переїзду та перших місяців навчання.

Hanze University of Applied Sciences

Університет прикладних наук у місті Гронінген на півночі Нідерландів. Університет Ганзе має багато бакалаврських, магістерських, сертифікаційних програм, програм обміну, програм другого ступеню, а також підготовчих курсів. Бакалаврські програми: 1. Високі сенсорні технології 2. Бакалавр бізнес-адміністрування 3. Спеціалізація в менеджменті/Міжнародний менеджмент 4. Спеціалізація у фінансах/Міжнародних фінансах 5. Спеціалізація в туризмі/Міжнародних подорожей та туризму 6. Міжнародна економіка та організація виробництва (викладання німецькою) 7. Управління технологіями Магістерські програми: 1. Магістр бізнес-управління 2. Магістр управління бізнесом у міжнародному бізнесі та менеджменті 3. Магістр управління бізнесом у євразійському бізнесі та менеджменті ́

Stenden University of Applied Sciences

Заснований у 1987 році. Два головні кампуси розташовані в Нідерландах у містах Леуварден і Єммен. Інші кампуси університету розташовані в Гронінгені, Меппел, Ассені та за межами країни: у Південній Африці, Катарі, Таїланді та Індонезії. Близько 11000 студентів щорічно навчаються в Stenden University of Applied Sciences. Він є одним із найбільших державних університетів, акредитованих державною системою освіти Нідерландів.

Віденський університет економіки та бізнесу

Віденський університет економіки та бізнесу є найбільшим університетом у Європі та Австрії, який займається підготовкою фахівців у бізнесі й економіці. Університет входить до Топ-50 найкращих шкіл бізнесу (займає 16 місце в рейтингу програм MBA) згідно з рейтингом Financial Times.Університетський кампус складається з чотирьох корпусів, розташований недалеко від центру міста. Усі корпуси й аудиторії обладнані за останнім словом техніки. Тут проходять наукові конференції та симпозіуми. Бібліотека університету вважається найбільшою бібліотекою у сфері економіки в Австрії.

BFI

Один із кращих університетів Австрії, який пропонує різні програми навчання. Програми навчання англійською: бакалавр / магістр: управління персоналом; банки і фінанси; управління фінансами; магістратура: європейська економіка, міжнародна діяльність, логістика, управління активами.

Fachhochschule Wiener Neustadt

Заснований у 1994 році, вважається одним із кращих серед університетів прикладних наук в Австрії. У даний час близько 3600 студентів навчається на бакалаврських та магістерських програмах в одному з чотирьох кампусів: Вінер-Нойштадт, Визельбург, Тульні, Рудольфінерхаус, Відень. Більше 10000 випускників FHWN з успіхом використовують знання та навички, отримані тут, в австрійських і міжнародних компаніях.

Vienna University of Technology

Публічний університет, розташований у Відні, Австрія. Офіційною датою заснування закладу є 6 листопада 1815 року. Заснував університет австрієць Франц Йосиф II, який у той час займав імператорський престол. У 2005 році TU Wien зайняв 32-у позицію в рейтингу кращих технічних ВНЗ світу, а також 8-у позицію серед європейських університетів. У 2015 році потрапив до сотні кращих університетів світу за даними відразу двох авторитетних рейтингів - QS і THE. Основною спеціалізацією Технічного університету Відня є підготовка фахівців в інженерних та природничих галузях.

Університет "IMC" у Кремс

Один із найсучасніших міжнародних університетів прикладних наук в Австрії, пропонує освітні програми бакалаврату та магістратури в галузі економіки, цифровізації та технологій, охорони здоров'я та наук про життя. Пропонують: • Передача практичних знань • Поєднання інтернаціональності, навчання, досліджень й економіки; • 27 освітніх програм бакалаврату та магістратури, 12 з яких виключно англійською мовою; • 3 000 студентів, 15% з яких прибули з 50 різних країн; • 140 університетів-партнерів по всьому світу; • 98% затребуваних випускників на ринку праці.

Collegium Civitas

Недержавний навчальний заклад, історія якого нерозривно пов’язана з Польською Академією Наук. Тоді, у 1997 році, учені з цього найавторитетнішого в Польщі осередку створили власний навчальний заклад. Будувався він перш за все на основі якісного викладацького складу – невід’ємної частини успішного навчання. Правильно сформовані методичні засади навчання, розумний підбір спеціальностей, що представлені в Колегіумі, а також неодмінно висока якість навчання зробили Університет Сівітас авторитетним навчальним закладом європейського рівня.

Академія Фінансів та Бізнесу "VISTULA"

У 2014 році Академія посіла 1 місце з інтернаціоналізації, а також увійшла до ТОП-5 приватних вищих навчальних закладів Польщі. У 2012 році редакція Home&Market виокремила університет серед інших навчальних закладів і назвала «Кращим партнером в бізнесі». Академія також отримала титул Ambasadora Polskiej Nauki, а в 2011 та 2012 роках – престижний сертифікат «Uczelnia Liderów» за підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Пропозиції Академії Фінансів та Бізнесу Вістула: 1. Високий рівень освіти, який не поступається рівню кращих європейських вузів. 2. Гарантія працевлаштування - престижні фірми-партнери Vistula University завжди раді прийняти на роботу випускників закладу. Як свідчать відгуки студентів, це для них дуже важливий фактор. 3. Можливість отримати практику в найкращих фірмах і мати при цьому високий заробіток. До опрацювання програм університету Вістула залучені такі бізнес-партнери, як Presspublica and IBM, Global One, D-link, Getin Bank, Aster, Ciech, Alior Bank та інші відомі компанії. На цьому їх участь не закінчується. Компанії виконують такі функції: - надають тренерів; - оплачують студентські практики; - працевлаштовують випускників та студентів закладу. Завдяки співпраці з корпораціями випускникам, крім диплому про вищу освіту, вручають ще й сертифікат від провідних європейських та світових компаній.

Lauder Business School (LBS)

Університет заснований у 2003 році як вищий державний навчальний заклад Австрії. LBS пропонує своїм студентам можливість вивчати прикладні науки й міжнародний бізнес із застосуванням як європейської, так і американської систем освіти. Університет входить до топ-70 кращих ВНЗ країни та до Österreichische Fachhochschul-Konferenz.

Universidade NOVA de Lisboa

Університет NOVA в Лісабоні ( Universidade NOVA de Lisboa) є португальським університетом, ректорат якого знаходиться в Камполіде, Лісабон . Заснований у 1973 році, це найновіший із державних університетів столиці Португалії, який отримав свою назву як "Новий" (NOVA) університет Лісабона. У закладі навчається понад 20 000 студентів, працює понад 1800 професорів та співробітників, розподілених за п'ятьма факультетами, трьома інститутами та однією школою, які проводять різноманітні курси з кількох галузей знань: Наука й техніка: FCT NOVA Науково-технічна школа NOVA Суспільні та гуманітарні науки: NOVA FCSH - Факультет соціальних та гуманітарних наук Економіка та управління: Nova SBE - Нова школа бізнесу та економіки Медичні науки: NMS | FCM - NOVA Medical School Право: NOVA Direito - юридичний факультет Статистика та управління інформацією: NOVA IMS - Школа інформаційного менеджменту NOVA Хімічна та біологічна технологія: ITQB NOVA - Інститут хімічної та біологічної технології імені Антонія Ксав'єра Гігієна та тропічна медицина: IHMT - Інститут тропічної гігієни та медицини (португальська) Охорона здоров'я: ENSP-NOVA

Виникли питання?

Зверніться за телефоном або на електронну адресу:

+38 (067) 208-00-44 

+38 (063) 830-22-13

vls.vinnytsia@gmail.com

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: