Наші партнери

VLS офіційно співпрацює з кращими університетами в Європі. Ми забезпечуємо повну підтримку вступу на омріяну спеціальність: вивчення мови, отримання сертифікату, оформлення та подання документів, супровід під час переїзду та перших місяців навчання.

Hanze University of Applied Sciences

Університет прикладних наук у місті Гронінген на півночі Нідерландів. Університет Ганзе має багато бакалаврських, магістерських, сертифікаційних програм, програм обміну, програм другого ступеню, а також підготовчих курсів. Бакалаврські програми: 1. Високі сенсорні технології 2. Бакалавр бізнес-адміністрування 3. Спеціалізація у менеджменті/Міжнародний менеджмент 4. Спеціалізація у фінансах/Міжнародних фінансах 5. Спеціалізація у туризмі/Міжнародних подорожей та туризму 6. Міжнародна економіка та організація виробництва (викладання німецькою) 7. Управління технологіями Магістерські програми: 1. Магістр бізнес-управління 2. Магістр управління бізнесом у міжнародному бізнесі та менеджменті 3. Магістр Управління бізнесом у євразійському бізнесі та менеджменті ́

Stenden University of Applied Sciences

Заснований в 1987 році. Два головних кампуси розташовані в Нідерландах в містах Леуварден і Єммен. Інші кампуси університету розташовані в Гронінгені, Меппел, і Ассені і за межами країни: в Південній Африці, Катарі, Таїланді та Індонезії. Близько 11000 студентів щорічно навчаються в Stenden University of Applied Sciences. Він є одним з найбільших державних університетів, акредитованих державною системою освіти Нідерландів.

Віденський університет економіки та бізнесу

Віденський університет економіки і бізнесу є найбільшим університетом в Європі і в Австрії, який займається підготовкою фахівців в бізнесі та економіці. Університет входить до Топ-50 найкращих шкіл бізнесу (займає 16 місце в рейтингу програм MBA) згідно з рейтингом Financial Times.Університетський кампус складається з чотирьох корпусів, розташований недалеко від центру міста. Всі корпуси і аудиторії обладнані за останнім словом техніки. Тут проходять наукові конференції та симпозіуми. Бібліотека університету вважається найбільшою бібліотекою у сфері економіки в Австрії.

BFI

Один з видатних університетів Австрії, який пропонує різні програми навчання. Програми навчання англійською: Бакалавр / магістр: управління персоналом; Банки і фінанси; управління фінансами. Магістратура: європейська економіка, міжнародна діяльність, логістика, управління активами

Fachhochschule Wiener Neustadt

Заснований в 1994 році і вважається одним з кращих серед університетів прикладних наук в Австрії. В даний час близько 3600 студентів навчаються на бакалаврських та магістерських програмах в одному з чотирьох кампусів: Вінер-Нойштадт, Визельбург, Тульні, Рудольфінерхаус, Відень. Більше 10000 випускників FHWN з успіхом використовують знання і навички, отримані тут, в австрійських і міжнародних компаніях.

Vienna University of Technology

Публічний університет, розташований у Відні, Австрія. Офіційною датою заснування установи є 6 листопада 1815 року. Заснував університет австрієць Франц Йосиф II, в ті роки займав імператорський престол. У 2005 році TU Wien зайняв 32-у позицію в рейтингу кращих технічних ВНЗ світу, а також 8-у позицію серед європейських університетів. У 2015 році потрапив в сотню кращих університетів світу за даними відразу двох авторитетних рейтингів - QS і THE. Основною спеціалізацією Технічного університету Відня є підготовка фахівців в інженерних та природничих галузях.

Університет "IMC" в Кремс

Один з найсучасніших і міжнародних університетів прикладних наук в Австрії, пропонує освітні програми бакалаврату та магістратури в галузі економіки, цифровізації та технологій, охорони здоров'я і наук про життя. Пропонують: • Передача практичних знань • Поєднання інтернаціональності, навчання, досліджень і економіки • 27 освітніх програм бакалаврату та магістратури, 12 з яких виключно англійською мовою • 3 000 студентів, 15% з яких прибули з 50 різних країн • 140 університетів-партнерів по всьому світу • 98% рівень зайнятості випускників.

Collegium Civitas

Недержавний навчальний заклад, історія якого нерозривно пов’язана з Польською Академією Наук. Тоді, у 1997 році, вчені з цього найавторитетнішого в Польщі осередку створили власний навчальний заклад. Будувався він перш за все на основі якісного викладацького складу – невід’ємної частини успішного навчання. Правильно сформовані методичні засади навчання, розумний підбір спеціальностей, що представлені у Колегіумі, а також неодмінно висока якість навчання зробили Університет Сівітас авторитетним навчальним закладом європейського рівня.

Академія Фінансів та Бізнесу "VISTULA"

У 2014 році Академія посіла 1 місце по інтернаціоналізації, а також увійшла в ТОП-5 приватних вищих навчальних закладів Польщі. В 2012 році редакція Home&Market виокремила університет серед інших навчальних закладів і назвала «Кращим партнером в бізнесі». Академія також отримала титул Ambasadora Polskiej Nauki, а в 2011 та 2012 роках – престижний сертифікат «Uczelnia Liderów» за підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Пропозиції Академії Фінансів та Бізнесу Вістула: 1. Високий рівень освіти, який не поступається рівню кращих європейських ВУЗів. 2. Гарантія працевлаштування - престижні фірми-партнери Vistula University завжди раді прийняти на роботу випускників закладу. Як свідчать відгуки студентів, це для них дуже важливий фактор. 3. Можливість отримати практику в найкращих фірмах і мати при цьому високий заробіток. До опрацювання програм університету Вістула залучені такі бізнес-партнери, як Presspublica and IBM, Global One, D-link, Getin Bank, Aster, Ciech, Alior Bank та інші відомі компанії. На цьому їх участь не закінчується. Компанії виконують такі функції: - надають тренерів; - оплачують студентські практики; - працевлаштовують випускників та студентів закладу. Завдяки співпраці з корпораціями випускникам крім диплому про вищу освіту вручається ще й сертифікат від провідних європейських та світових компаній.

Lauder Business School (LBS)

Університет заснований в 2003 році як вищий державний навчальний заклад Австрії. LBS пропонує своїм студентам можливість вивчати прикладні науки і міжнародний бізнес із застосуванням як європейської, так і американської систем освіти. Університет входить в топ-70 кращих ВНЗ країни і входить до Österreichische Fachhochschul-Konferenz.

Виникли питання?

Зверніться за телефоном або на електронну адресу:

+38 (067) 208-00-44 

+38 (063) 830-22-13

vls.vinnytsia@gmail.com

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: