Вартість навчання

8 занять/ 16 ак. год  – 1500 грн

105 грн за 1 ак.год

8 занять/24 ак.год – 2500 грн

70 грн за 1 ак.год (дитяча група)

8 занять/ 16 ак. год  – 750 грн

90 грн за 1 ак.год

8 занять/ 16 ак. год  – 960 грн

від 70 грн за 1 ак.год

8 занять/ 16 ак. год  – 1100 грн

від 260 грн за 1 астр.год

На Speaking Club до VLS по суботам! Запрошуємо тінейджерів від 8 років в Speaking Club до VLS

Тривалість заняття: 60 хвилин.                Кількість учасників в групі: до 10

Кожного разу нова тема, цікава сучасним дітям:

• Музика
  • Кіно
  • Комп’ютерні ігри
  • Подорожі
  • Спорт
  • І т.п. (можете пропонувати свій варіант)

Участь в Speaking Club дозволить:

• позбутися страху спілкування англійською мовою і подолати мовний бар’єр;
  • не боятися дискутувати англійською мовою;
  • активно використовувати нові слова і звороти;
  • поліпшити англійську вимову і посилити внутрішню впевненість;
  • навчитися правильно використовувати неформальну лексику, в тому числі і сучасний сленг;
  • провести час весело й корисно;
  • познайомитися з новими цікавими людьми;
  • отримувати задоволення від вивчення англійської мови.

Speaking for kids:           8-11 років (10.30) – група 1

Speaking for teenagers: 12-16 років (11.30) – група 2

Вартість: 60 хв.90 грн.

Перша зустріч вже 02.10.2021!

Реєстрація за номером: 0672080044 (Viber)

Заняття проводять носії англійської мови!

P.S. C м а к о л и к и  a r e  p r o v i d e d !

Англійська для дітей (9-12 років)

Пропонуємо англійську для молодших школярів. З нашими заняттями шкільна програма перестане були складною! Ми створимо підґрунтя для подальшого поглибленого вивчення англійської. Цікаві, ігрові та пізнавальні уроки. Викладачі, які мають педагогічний досвід та пропонують сучасні інтерактивні методики. Вивчення англійської може бути легким та в задоволення!

Англійська для підлітків (13-17 років)

Вік, коли важко переконати підлітка у важливості навчання. Але до нас вони приходять із задоволенням! Дружня атмосфера та індивідуальний підхід забезпечують результативність навчання. Ваші підліток оволодіє мовою на потрібному рівні: для школи, для подорожей, для здачі ДПА та ЗНО і подальшого вступу в омріяний університет.

Підготовка до ДПА та ЗНО

Давайте без голослів’я! Вже кілька років поспіль середній бал наших учнів на ЗНО з англійської -185. 2020 наша учениця отримала найвищих  200 балів!

Прогресивні методики від кращих викладачів міста, сучасні підходи до навчання в поєднанні з наполегливістю учнів дають саме такий результат! Втім, приходьте! Переконайтесь самі!

Підготовка та складання іспиту IELTS

IELTS – один з найскладніших міжнародних іспитів з англійської мови. Але саме він відкриває  усі двері до якісного навчання, престижної професії та забезпеченого життя. VLS пропонує скласти його у Вінниці! Адже ми єдиний у регіоні центр, який має відповідну сертифікацію від Британської ради.

Наші викладачі готують до іспиту по всіх напрямах: Reading, Listening, Writing, Speaking, IELTS Graphs, Essay, спеціальна лексика.

Ми гарантуємо результат. Підтверджуємо це сертифікатами IELTS із середнім балом 6,8 та відгуками наших учнів та їхніх батьків!

Польська та німецька мова

Пропонуємо результативне вивчення польської та німецької з кращими викладачами та носіями мови! Ми готуємо слухачів до вступу за кордон в країни, де розмовляють цими іноземними. Тому програми навчання максимально ефективні та відповідають сучасними вимогам граматики та розмовної лексики.

Виникли питання?

Зверніться за телефоном або на електронну адресу:

+38 (067) 208-00-44

+38 (063) 830-22-13

vls.vinnytsia@gmail.com

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: