Команда VLS

Досвідчені сертифіковані викладачі. Всі мають вищу філологічну освіту. Стажування у кращих університетах Європи.

Людмила Коваль

Заступниця директора з методичних питань, викладач англійської мови.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, викладає курс базової англійської та курс підготовки до складання міжнародного іспиту IELTS. Постійно підвищує свою кваліфікацію у літніх мовних школах США, Великобританії.

Руслан Тимошенко

8 років жив та працював у Великобританії та Португалії. Викладав англійську мову. За останні 4 роки підготував 12 учнів-переможців олімпіад різних рівнів. Готує до IELTS з 2017 року. За цей час має 70 учнів з кращим результатом 8.5 (С2).

Закінчив Вінницький Державний Педагогічний інститут, факультет іноземних мов.  За останні 4 роки підготував 12 учнів, які зайняли 34 призових місця (15 – перших, 14 – других та 5 третіх) на Всеукраїнських (IV етап), обласних (III етап) та міських олімпіадах.

Автор підручника з граматики англійської мови “Do You Think You Know … English Tenses?”

Анатолій Штифурак

Закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет, факультет іноземних мов (1994-1999). Потім  аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету.  В  2005 році захистив кандидатську дисертаціюю У 2013 році було затверджено тему докторської дисертації.

Автор і співавтор близько 40 наукових робіт. Займається питаннями мотивації навчальної діяльності студентів різних типів навчальних закладів, підвищенням ефективності викладання іноземних мов, розробкою практичних завдань з англійської та німецької мов.

Бурденюк Ксенія

Викладач англійської мови.
Випускниця Миколаївського національного педагогічного університету ім.В.О.Сухомлинського.
Досвід роботи 5 років. Практикує викладання за індивідуальною та груповою формами навчання учнів молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

Катерина Лукіянчук

Випускниця Вінницького державного педагогічного університету, інституту іноземних мов.  Спеціальність – «Викладач англійської мови та зарубіжної літератури». Диплом з відзнакою.

Досвід роботи—більше 14 років.

Проведення індивідуальних занять та занять в міні-групах з учнями старших класів, студентами та дорослими.  Є досвід роботи з групами робітників на підприємствах.

Має досвід роботи усним перекладачем.

Крістіна Горобчук

Диплом бакалавра отримала у Вінницькому державному педагогічному університеті, за спеціальністю вчитель німецької, англійської мов та світової літератури. На разі, завершує навчання на ступінь магістра.

Неодноразово брала участь у конкурсах, олімпіадах та курсах з сучаних методик викладання: серед них курси від Гете-Інституту «DLL» («вчимося навчати німецької»), де найновіші технології та інтерактивні методи поєднуюються з вивченням іноземних мов; а також курси від Intel щодо використання комп‘ютерної техніки на уроках.

Брала участь в міжнародній програмі обміну в Німеччині, займалася перекладом, як і усним (для окремих осіб та для груп), так і письмовим (переклад статей, книг), готувала учнів до ЗНО та до міжнародного іспиту з німецької ÖSD, де вони досягли бажаних результатів.

Марина Сішко

Вчитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, керівник гуртка «EnglishClub».
Стаж роботи: 14 років.
Педагогічне кредо: «Зумій запалити іскорку творчості, бажання, навчи працювати точно й акуратно – пожнеш подвійний успіх, щастя творчої співпраці».
Учасник X Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор».
2016 р.- учасник міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» (у складі творчої групи); учасник міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017» (у складі творчої групи);
Постійний член журі міського етапу олімпіади з англійської мови.

Вячеслав Саврацький

Викладач німецької мови, української мови для іноземців  (індивідуальні заняття). Рівень володіння англійською та німецькою мовами – С1.

Проходить стажування.

Виникли питання?

Зверніться за телефоном або на електронну адресу:

+38(67)208-00-44

+38 (063) 830-22-13

vls.vinnytsia@gmail.com

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: