Команда VLS

Досвідчені сертифіковані викладачі. Всі мають вищу філологічну освіту. Стажування у кращих університетах Європи.

Мосійчук Антоніна Вікторівна

Викладач англійської мови, кандидат філологічних наук, доцент. З відзнакою закінчила факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Англійська мова і література та німецька мова». Навчалася в аспірантурі Київського національного лінгвістичного університету, де успішно захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.

Має понад 20 років практичного досвіду викладання різних аспектів англійської мови як іноземної (EFL): розмовна англійська, практична граматика і фонетика англійської мови, академічне письмо, наукове письмо тощо.

З метою підвищення власної кваліфікації та професійної компетенції регулярно бере участь у науково-методичних семінарах, вебінарах та конференціях. Брала участь у роботі літніх лінгвістичних школ у м. Дюссельдорф (Німеччина), м. Нові Сад (Сербія), м. Люблін (Польща), м. Оломоуц та м. Брно (Чехія), пройшла онлайн-стажування у Південносхідному університеті штату Міссурі (2018 р.). Має понад 70 наукових публікацій, присвячених проблемам англійської філології та методики викладання.

У VLS працює з 2001 р. Спеціалізація за напрямами: підготовка до міжнародних екзаменів IELTS та TOEFL.

Руслан Тимошенко

8 років жив та працював у Великобританії та Португалії. Викладав англійську мову. За останні 4 роки підготував 12 учнів-переможців олімпіад різних рівнів. Готує до IELTS з 2017 року. За цей час має 70 учнів з кращим результатом 8.5 (С2).

Закінчив Вінницький Державний Педагогічний інститут, факультет іноземних мов.  За останні 4 роки підготував 12 учнів, які зайняли 34 призових місця (15 – перших, 14 – других та 5 третіх) на Всеукраїнських (IV етап), обласних (III етап) та міських олімпіадах.

Автор підручника з граматики англійської мови “Do You Think You Know … English Tenses?”

Наталія Маславчук

Викладач  в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського та Національний університет “Острозька академія” та отримала спеціальність магістра філології, викладача англійської мови, перекладача.

Досвід роботи в сфері викладання – 13 років.

У VLS  працює з 2017.

Кілька років була волонтером Центру “Window on America” при ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва та співпрацювала з волонтерами Корпусу миру, за що отримала сертифікати та подяки.

За час своєї роботи отримала сертифікати за участь у тренінгах та семінарах від British Council, Pearson, America House.

Має сертифікат IELTS.

Анатолій Штифурак

Закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет, факультет іноземних мов (1994-1999). Потім  аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету.  В  2005 році захистив кандидатську дисертаціюю У 2013 році було затверджено тему докторської дисертації.

Автор і співавтор близько 40 наукових робіт. Займається питаннями мотивації навчальної діяльності студентів різних типів навчальних закладів, підвищенням ефективності викладання іноземних мов, розробкою практичних завдань з англійської та німецької мов.

Катерина Лукіянчук

Випускниця Вінницького державного педагогічного університету, інституту іноземних мов.  Спеціальність – «Викладач англійської мови та зарубіжної літератури». Диплом з відзнакою.

Досвід роботи—більше 14 років.

Проведення індивідуальних занять та занять в міні-групах з учнями старших класів, студентами та дорослими.  Є досвід роботи з групами робітників на підприємствах.

Має досвід роботи усним перекладачем.

Крістіна Горобчук

Диплом магістра з відзнакою отримала у Вінницькому державному педагогічному університеті, за спеціальністю вчитель німецької, англійської мов та світової літератури.

Неодноразово брала участь у конкурсах, олімпіадах та курсах з сучаних методик викладання: серед них курси від Гете-Інституту «DLL» («вчимося навчати німецької»), де найновіші технології та інтерактивні методи поєднуюються з вивченням іноземних мов; а також курси від Intel щодо використання комп‘ютерної техніки на уроках.

Брала участь в міжнародній програмі обміну в Німеччині, займалася перекладом, як і усним (для окремих осіб та для груп), так і письмовим (переклад статей, книг), готувала учнів до ЗНО та до міжнародного іспиту з німецької ÖSD, де вони досягли бажаних результатів

Марина Сішко

Вчитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, керівник гуртка «EnglishClub».
Стаж роботи: 14 років.
Педагогічне кредо: «Зумій запалити іскорку творчості, бажання, навчи працювати точно й акуратно – пожнеш подвійний успіх, щастя творчої співпраці».
Учасник X Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор».
2016 р.- учасник міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» (у складі творчої групи); учасник міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017» (у складі творчої групи);
Постійний член журі міського етапу олімпіади з англійської мови.

Ірина Грачова

Кандидат філологічних наук, доцент

Працює на кафедрі англійської філології ВДПУ імені М.Коцюбинського

Бере участь у вебінарах, курсах по професійному  розвитку. Пройшла онлайн навчання при Місурійському державному університеті, США (2018) Southeast Missouri State University, USA

У мовному центрі VLS працює з 2008 р., готує дітей до здачі міжнародного екзамену IELTS та екзамену ЗНО.

Виникли питання?

Зверніться за телефоном або на електронну адресу:

+38 (067) 208-00-44

+38 (063) 830-22-13

vls.vinnytsia@gmail.com

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: